Headbangers: Battle Royale w XGP

Kolejne gry w Xbox Game Pass. W rytmiczne battle royale zagramy jeszcze w tym roku

Choć targi gamescom 2023 dobiegły końca, Microsoft wciąż dzieli się nowymi informacjami o grach zmierzających do Xbox Game Pass. Poznaliśmy następne dwie produkcje, które w najbliższym czasie trafią do usługi. Z końcem października będziemy mieli możliwość zagrania w Headbangers: Rhythm Royale, a na początku przyszłego roku zagramy w nowy tytuł studia The Chinese Room, czyli Still Wakes the Deep.

Dwie nowe gry trafią do Xbox Game Pass w najbliższych miesiącach

Już 31 października 2023 roku będziemy mieli okazję zagrania w Headbangers: Rhytm Royale. Gra wydana pod szyldem Team17 pozwoli nam wcielić się w gołębia, któremu będziemy mogli nadać indywidualnego charakteru dzięki możliwości spersonalizowania postaci. Gracze zmierzą się z 23 minigrami, podzielonymi na 4 rundy z rosnącym poziomem trudności. Na Still Wakes the Deep zaczekamy nieco dłużej, gdyż studio The Chinese Room zapowiedziało horror z widokiem z pierwszej osoby na początek przyszłego roku.

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, niestety oferta dla nowych i powracających subskrybentów na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł nie jest już dostępna. Przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy i 22 dni za 62 zł, 24 miesiące za 255 zł, z którym możecie oszczędzić dodatkowe złotówki kupując dostęp do usługi na dłuższy okres czasu.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.