Premiera Returnal PC

Kiedy premiera Returnal na PC? Sony zapowiada, że już w przyszłym miesiącu!

Sony dość nieoczekiwanie zapowiedziało premierę Returnal na PC. Kolejna produkcja ekskluzywna na konsolę Japończyków trafi na Steam i Epic Games Store już 15 lutego 2023 roku. Na debiut przygód Selene przyjdzie nam więc czekać niespełna miesiąc. W rozwinięciu wpisu znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące wersji na PC, w tym dokładne wymagania sprzętowe Returnal, uwzględniające różne tryby graficzne oraz aktualne oferty na pre-order tytułu.

Pre-order Returnal na Steam i w Epic Games Store

Data premiery Returnal na PC została wyznaczona na 15 lutego 2023 roku. Tytuł dostępny jest już w przedsprzedaży bezpośrednio na Steam i w Epic Games Store. Za pre-order kolejnej gry ekskluzywnej od Sony zapłacicie w sklepie Green Man Gaming 212,38 zł:

Zamawiając cyfrową wersję Returnal na PC przed premierą, otrzymacie zestaw przedmiotów do wykorzystania w grze:

  • broń Electropylon Driver
  • broń Hollowseeker weapon
  • 1x Reflex Stimulant
  • 1x Pulsating Mass artefact
  • 1x Adrenaline Booster
Pre-order Returnal na PC

Jeśli natomiast połączycie swoje konto Steam z profilem PlayStation Network, to w nagrodę otrzymacie dwa kombinezony do wykorzystania w trakcie rozgrywki:

  • kombinezon ASTRA Model 9 Prototype Suit
  • kombinezon ASTRA Model 14 Tactical Suit
Pre-order Returnal na PC

Szczegóły dotyczące Returnal w wersji na PC

Kompletne wydanie Returnal w wersji PC zaoferuje znaczną ilość ulepszeń oprawy graficznej oraz technologii pozwalających zwiększyć płynność rozgrywki. Oprócz podstawowej formy zabawy, do naszej dyspozycji zostanie oddany także tryb współpracy oraz Wieża Syzyfa. Nie zabraknie także lubianego przez graczy trybu fotograficznego.

Wydanie na komputery osobiste będzie obsługiwać wszystkie popularne formaty obrazu – 16:10, 21:9 i 32:9 oraz rozdzielczość 4K. Tytuł zaoferuje rozbudowane opcje dotyczące oświetlenie, dzięki wykorzystaniu Ray Tracingu w odniesieniu do generowanych odbić i cieni. W trakcie zabawy będziemy mogli skorzystać także z takich technologii jak NVIDIA DLSS, NVIDIA NIS czy AMD FSR2, dzięki którym znacząco zwiększymy płynność rozgrywki.

Tytuł będzie obsługiwał na Steam i w Epic Games Store standardowe opcje dotyczące systemu osiągnięć, wraz z możliwością śledzenia postępów w grze. Pozwoli także w pełni wykorzystać możliwości kontrolera DualSense oraz trybu dźwięku 3D.


Wymagania sprzętowe Returnal na PC

Sony opublikowało także szczegółowe wymagania sprzętowe Returnal na PC. Tytuł zaoferuje rozbudowane opcje graficzne i aż 5 domyślnych ustawień, co pozwoli dostosować szczegółowość oprawy do możliwości Waszego sprzętu:

Wymagania Returnal na PC

Łowcy, czekaliście na premierę Returnal na PC? Co sądzicie o aktualnym podejściu Sony do czasowej ekskluzywności ich tytułów na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.