Kentucky Route Zero po raz pierwszy po polsku

Kentucky Route Zero po raz pierwszy po polsku! Gra dostępna za darmo na Androida i iOS dla posiadaczy Netflixa

Łowcy, o tym czym jest Netflix Games informowaliśmy Was w poprzednim wpisie. Tym razem mamy dla Was kolejną ciekawostkę. Do oferty abonamentu trafiła właśnie gra Kentucky Route Zero. Co najważniejsze, tytuł po raz pierwszy dostępny jest w polskiej wersji językowej! Nie jest to jedyna gra, która otrzymała napisy w naszym, ojczystym języku. Wyłącznie za pośrednictwem Netflixa, po polsku zagracie też w takie produkcje jak Oxenfree i Spiritfarer 🙂

Aby zagrać w Kentucky Route Zero za darmo, musicie posiadać wykupiony abonament Netflix oraz pobrać dedykowaną mu mobilną aplikację (za pomocą której pobierzecie grę):

Netflix to usługa VOD zapewniająca dostęp do obszernej biblioteki seriali i filmów. Abonament dostępny jest w kilku wersjach cenowych z jedną, stałą opłatą. Do dyspozycji macie plany w cenie od 29 zł do 60 zł miesięcznie. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Netflix.


Łowcy, sądzicie że dodawanie polskich wersji językowych będzie stałym trendem w ramach Netflix Games? Cieszycie się, że możecie zagrać w tę nietuzinkową przygotówkę po polsku? Dajcie znać w komentarzach, czy korzystacie z oferty Netflixa 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.