Już dziś Opening Night Live gamescom 2023. Oglądajcie pokaz gier razem z nami!

Łowcy, równiutko o 20:00 startuje transmisja z Opening Night Live 2023. Hostowana przez samego Geoffa Keighleya konferencja stanowi nieoficjalne rozpoczęcie tegorocznych targów gamescom 2023. Jeśli wiec dziś wieczorem dysponujecie luźnymi dwiema godzinami, zapraszamy do wspólnego oglądania streamu i dzielenia się wrażeniami w komentarzach! Będzie grubo?

gamescom Opening Night Live 2023 już za nami

Łowcy, jeśli nie mieliście okazji obejrzeć streamu, przygotowaliśmy dla Was podsumowanie gamescom Opening Night Live 2023.

Co zobaczymy w trakcie Opening Night Live 2023?

Lineup Opening Night Live 2023 prezentuje się imponująco. Geoff zdradził, że przyjdzie nam poznać nowe szczegóły na temat Alan Wake 2, Assassin’s Creed Mirage, Call of Duty: Modern Warfare 3, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Mortal Kombat 1, Black Myth Wukong oraz Crimson Desert.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, które czekają na nas w ten ciepły, wtorkowy wieczór. Impreza ma potrwać około 2 godzin, dlatego też wymienione powyżej tytuły to zaledwie skromny wycinek tego, co ujrzymy. Host zaznaczył jednak, że tegoroczna edycja poświęcona zostanie w pełni tytułom, które mają trafić do nas w ciągu najbliższych 12 miesięcy, dlatego też większość zaprezentowanych pozycji będzie nam już dobrze znanych. Wierzymy jednak, że organizatorzy zadbali o kilka niespodzianek.

Gdzie oglądać Opening Night Live gamescom 2023?

Najwygodniejszym sposobem na obejrzenie Opening Night Live 2023 jest skorzystanie z transmisji live znajdującej się na kanale Youtube thegameawards. Dla Waszej wygody umieszczamy ją poniżej. Możecie także skorzystać z relacji, która pojawi się na Twitchu i X (Twitterze).

Główna część ONL 2023 rozpocznie się o 20:00, jednak sam stream wystartuje 30 minut wcześniej. Pre-show obfitować będzie w zapowiedzi pomniejszych produkcji, a także rozmowy z przedstawicielami branży.

Łowcy, zamierzacie oglądać Opening Night Live gamescom 2023 razem z nami? Jak zapatrujecie się na kolejną konferencję hostowaną przez Geoffa? Spodziewacie się sporej dawki gadaniny, czy też liczycie, że całość zostanie zdominowana przez trailery i gameplaye? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.