It Takes Two na Nintendo Switch? To prawdopodobne

Insider The Snich zamieścił kolejną wiadomość na swoim Discordzie. Tym razem uznany informator najprawdopodobniej zdradza premierę It Takes Two na Nintendo Switch. Od kilku dni krążą plotki o wrześniowym Nintendo Direct, jeśli się potwierdzą, to właśnie na tym pokazie możemy spodziewać się zapowiedzi przenośnej wersji kooperacyjnej produkcji.

Analizując poniższą wiadomość z konta The_Snitch można bardzo szybko dojść do konkluzji, że każda emotikona odnosi się do wydarzeń (drzewo, zegar, pszczoły) i postaci (książka, zielone szorty, rodzina) przedstawionych w najnowszej grze Hazelight Studios.

Każdy, kto ma za sobą tę kooperacyjną przygodę w mig połączy kropki. Nie wdamy się w większe szczegóły, aby nie psuć nikomu zabawy z odkrywania kolejnych etapów. 🙂 Biorąc pod uwagę wiarygodność Snitcha, możemy przypuszczać, że zapowiedź It Takes Two na Nintendo Switch to tylko kwestia czasu.

Źródło: Discord The SnitchŁowcy, a co Wy o sądzicie o tym przecieku od The Snitch? Czy nasze przewidywania są słuszne?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.