Humble Choice

Humble Choice lipiec 2022 - odgadliśmy pierwszą grę z nadchodzącego bundle

Nowy Humble Choice (lipiec 2022 r.) pojawi się już we wtorek. Jak co miesiąc, wielu graczy zastanawia się, jakie gry tym razem zostaną udostępnione w ramach subskrypcji. Istnieje duża szansa, że właśnie poznaliśmy pierwszą z nich. Rzućcie okiem na nasze „dochodzenie” 😉

Przecieki Humble Choice lipiec 2022

Humble Bundle zasugerowało właśnie abonentom, czego mogą spodziewać się w tym miesiącu w ramach Humble Choice. Na swojej stronie w Bilibili (chińskie media społecznościowe) firma udostępniła post, który zawiera dwie wskazówki. Możemy w nim dostrzec emoji przedstawiające kamień oraz przestrzeń kosmiczną (opisane odpowiednio jako „Stone” i „Galaxy”). 

Humble Choice lipiec 2022 przeciek

Powiecie, że to tylko ikonki? Z jednej strony macie rację, z drugiej natomiast w ten sam sposób od kilku miesięcy w chińskich socjalach zapowiadane są gry z nadchodzących bundli. Planet Zoo opisano emoji lwa, a Star Wars Squadrons kosmitą, planetą oraz szturmowcem.

No dobrze, więc jaka może być główna pozycja lipcowego Humble Choice? Zastanówmy się. Kamień (Stone) równie dobrze przetłumaczyć można jako „Rock”. A co z emoji „Galaxy”? Tu nawet nie trzeba zanadto kombinować 🙂 Tak więc wiele wskazuje na to, że już we wtorek, 5 lipca, w nasze ręce wpadnie nastawiony na kooperację FPS Deep Rock Galactic!


Podsumowując… jeśli planowaliście zakupić Deep Rock Galactic w ramach tegorocznej Letniej Wyprzedaży Steam, wstrzymajcie się kilka dni, a nuż gra rzeczywiście pojawi się w Humble Choice. Steam Summer Sale 2022 trwa do 7 lipca, więc w razie czego zdążycie dokonać zakupu 🙂 Przypominamy też, że do wtorku, do godziny 19:00, możecie jeszcze wejść w posiadanie bundle zawierającego Phoenix Point, Gamedec i Star Wars Squadrons.

Myślicie, że lipcowy Humble Choice dostarczy nam grę o odważnych krasnoludach eksplorujących niebezpieczne kopalnie? A może macie inną interpretację powyższych emoji? Czekamy na Wasze pomysły!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.