Hollow Knight: Silksong w dniu premiery w Xbox Game Pass? To wielce prawdopodobne

Od dłuższego czasu chodzą pogłoski o tym, że premiera Hollow Knight: Silksong odbędzie się jeszcze w tym roku. Dziś pojawił się kolejny, dość wiarygodny przeciek wskazujący na to, że Hollow Knight: Silksong trafi do Xbox Game Pass i to w dniu debiutu 🙂

The Snitch, insider, który w ostatnim czasie zasłynął m.in. z opublikowania listy gier jakie zaprezentowane mają zostać w trakcie czerwcowego State of Play oraz ujawnił dzień premiery The Last of Us Part I, jeszcze przed ogłoszeniem remake’u przez Sony… zamieścił kolejny tweet, który nie pozostawia wątpliwości 🙂


XGP Ultimate za kilka złotych miesięcznie

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji subskrybować GP, sięgnij po poradnik dzięki któremu za 19 miesięcy abonamentu zapłacisz ok. 115 zł – link do poradnika.

Jeżeli jesteś abonentem Xbox Game Pass, 5 miesięcy growego Netflixa kosztować Cię będzie ok. 84 zł – link do poradnika.


Wielu graczy i dziennikarzy oczekiwało, że w trakcie Summer Game Fest 2022 Team Cherry podzieli się z fanami nowymi szczegółami dot. kontynuacji jednej z najlepszej gry indie 2017 r., tak się jednak nie stało. Na szczęście przed nam jeszcze Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 – event, który idealnie nadaje się na ogłoszenie debiutu Hollow Knight: Silksong w Xbox Game Pass.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.