Hogwarts Legacy nie zadebiutuje w lutym 2023 na wszystkich platformach. Posiadacze PlayStation i Xbox będą musieli zaczekać

Najnowsza gra Avalanche Software (nie mylić z Avalanche Studios, twórcami Just Cause!) miała trafić na rynek już w lutym 2023 roku na wszystkich platformach. Niestety, posiadacze wybranych konsol PlayStation i Xbox zostaną wystawieni na próbę. Gra na tych sprzętach pojawi się z kilkumiesięcznym poślizgiem.

Premiera Hogwarts Legacy na konsolach PlayStation 4 i Xbox One została przełożona. Wydanie na sprzęty nowej generacji (PC, PS5 i Xbox Series) zadebiutuje w terminie, czyli 10 lutego 2023 roku. Jednak gracze spędzający czas wolny na past-genach będą musieli zaczekać do 4 kwietnia, na ten dzień została wyznaczona data premiery wersji PS4 i Xbox One.

Z kolei posiadacze Nintendo Switch musza uzbroić się w jeszcze więcej cierpliwości, bowiem Hogwarts Legacy pojawi się na Switchu dopiero 25 lipca 2023 r.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.