Promocja na Hitman 3

Hitman 3 na PC pozwoli przenieść zawartość z Hitman 2 – Epic Games Store reaguje na krytykę graczy

Pod koniec zeszłego tygodnia studio IO Interactive, twórcy serii o Agencie 47, zapowiedziało, że gracze, którzy posiadają w swoich bibliotekach Hitman 2 nie będą mogli przenieść zakupionej przez nich zawartości do najnowszej odsłony. Powodem jest fakt, że Hitman 2 nigdy nie wyszedł na platformie Epic Games.

Na szczęście włodarze sklepu szybko zareagowali publikując oświadczenie, tym samym potwierdzając pracę nad rozwiązaniem problemu. Osoby posiadające pecetowe wydanie Hitman 2 w innym sklepie nie będą zmuszone do kupienia gry ponownie. Niestety na chwilę obecną nie wiemy kiedy dokładnie Epic Games wprowadzi zapowiedziane poprawki.

W ramach zadośćuczynienia wszyscy gracze kupujący Hitman 3 w Epic Game Store otrzymają za darmo Hitman 1 GOTY Access Pass, czyli całą zawartość z pierwszej odsłony trylogii. Access Pass będzie rozdawany tylko do 30 stycznia 2021 roku.

Premiera Hitman 3 odbędzie się już w najbliższą środę – 20 stycznia.

Źródło: Twitter Epic Games Store


Łowcy, czy zamierzacie zakupić pre-order Hitman 3? Co sądzicie o zaistniałej sytuacji?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.