Guild Wars 2 za darmo na Steam

Guild Wars 2 trafi na Steam. Gra będzie dostępna za darmo (akt.)

Wydane pierwotnie w 2012 roku MMORPG, z okazji 10-lecia gry, zostanie po raz pierwszy udostępnione na platformie Valve. Guild Wars 2 na Steam za darmo pojawi się już 23 sierpnia. Każdy z graczy będzie mógł przypisać bezpłatnie do swojego konta jedynie podstawową wersję gry. Wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia będą płatne. Pojawi się również zbiorcze wydanie Guild Wars 2 Complete Collection, obejmujące całą zawartość dodatkową. Jak zapewniają twórcy, będzie to najlepszy czas na dołączenie do gry 🙂

Aktualizacja

Guild Wars 2 zadebiutowało na Steam! Zaktualizowaliśmy wpis pod kątem cen dodatków.

Guild Wars 2 na Steam za darmo zostanie udostępnione z okazji obchodów 10 rocznicy tytułu. W ramach tego wydarzenia zespół ArenaNet od kilku miesięcy pracował nad ulepszeniem swojej produkcji. Jak podają twórcy, wprowadzone zmiany mają poprawić doświadczenia płynące z rozgrywki, a także ułatwić nowym użytkownikom wejście do świata gry. Duży nacisk położono również na dopracowanie kwestii technicznych.

Guild Wars 2 na Steam będzie podlegało tym samym zasadom, co gra w kliencie ArenaNet. Oznacza to, że pojawią się tu te same ograniczenia dla darmowych kont, co na profilach utworzonych na oficjalnej stronie Guild Wars 2. Co ciekawe, nie będzie możliwości przeniesienia dotychczasowego progresu, a rozgrywkę na Steam należy zacząć od zera.

W dniu debiutu na Steam pojawi się również możliwość zakupu wszystkich dodatków do Guild Wars 2. Rozszerzenia Heart of Thorns, Path of Fire oraz End of Dragons będą dostępne oddzielnie oraz w ramach pakietu Guild Wars 2 Complete Collection, który będzie zawierał również wszystkie sezony Living World:

Źródło: GuildWars2.com


Gdzie kupić tanie Guild Wars 2 Gems Card?

Jeśli będziecie zainteresowani zakupem przedmiotów oraz innych elementów kosmetycznych w Gem Store, bezpośrednio w grze Guild Wars 2, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie z najlepszymi ofertami na tanie 2000 Gems Card:


Łowcy, co sądzicie o premierze Guild Wars 2 na Steam? Mieliście już okazję zagrać w to popularne MMORPG? A może będzie to szansa na nadrobienie zaległości? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.