GTA The Trilogy The Definitive Edition wycofane ze sprzedaży na PC. Gry Rockstar borykają się ze sporymi problemami (akt.)

Pecetowi gracze nie nacieszyli się (choć, patrząc po opiniach w sieci, słowo to może być sporym nadużyciem) zbyt długo odświeżoną trylogią GTA. Najpierw platforma Rockstar Games Launcher została wyłączona, odcinając ludzi od dostępu do zakupionych treści, chwilę później GTA: The Trilogy The Definitive Edition w wersji na PC zostało całkowicie usunięte ze sklepu. Chodzą głosy, że stało się to z powodu tajnych dokumentów studia, które znalazły się w plikach gry. Aktualnie z poziomu sklepu Rockstar zakupić można jedynie edycję na PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Warto jednak przemyśleć tę decyzję, gdyż…

…nie tylko wydanie na komputery osobiste boryka się ze sporymi problemami. GTA The Trilogy na PS5 nie trzyma stabilnych 60 klatek na sekundę, z częstymi spadkami w okolice 30 fps. Podobnie wygląda sytuacja na Pstryczku oraz Xboksach. W rozwinięciu wpisu znajdziecie film prezentujący działanie GTA: The Trilogy na konsolach Sony oraz Nintendo Switch.

Aktualizacja

Rockstar Games przywróciło sprzedaż Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition na PC.


Łowcy, co sądzicie o stanie technicznym GTA: The Trilogy The Definitive Edition? Uważacie, że odpowiedzialne za to odświeżenie studio Grove Street Games upora się z wszystkimi problemami trapiącymi ich dzieło?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.