GTA The Trilogy The Definitive Edition w Epic Games Store? Insider zapowiada premierę jeszcze w tym tygodniu

Billbil-kun atakuje po raz kolejny. Na swoim Twitterze leaker umieścił informację o premierze Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition w Epic Games Store. Odświeżona trylogia prawdopodobnie zadebiutuje na innych pecetowych platformach w drugiej połowie stycznia.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition zmierza do Epic Games Store

GTA The Trilogy – The Definitive Edition powinno pojawić się w EGS w dniu 19 stycznia, o godzinie 17:00. Według przecieku trylogia będzie sprzedawana z 50% zniżką przez pierwszy tydzień obecności na platformie Tima.

W Rockstar Games Store pecetowe wydanie kosztuje 269 zł. Co za tym idzie podczas promocji na Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition w Epic Games Store kupicie pakiet za około 134.50 zł.

Insider nie posiada informacji o premierze Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition na Steamie, jednak bardzo możliwe, że 19 stycznia gry trafią również na platformę Valve.

Informację nadesłał SZPEREKKUCHAR. Dzięki!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.