Promocja na Call of Duty Modern Warfare 2

Gry z serii Call of Duty powrócą na Steam? CoD: Modern Warfare 2 w bazie danych platformy Valve (akt.)

Od kilku lat najpopularniejsza marka Activision jest dostępna na PC wyłącznie za pośrednictwem Battle.net. Możliwe, że w tym roku gry z serii Call of Duty powrócą na Steam. Na niektórych podstronach platformy zaczęła pojawiać się reklama przedstawiająca wizerunek Ghosta z nadchodzącego Call of Duty Modern Warfare 2.

Aktualizacja

Na oficjalnym koncie Steam na Twitterze pojawił się wpis sugerujący, że ostatnie przypuszczenia co do powrotu serii Call of Duty na platformę Valve, mogą okazać się prawdziwe 🙂


Materiały reklamowe z najnowszego CoDa nie mogły trafić na platformę Valve przez przypadek, więc wniosek nasuwa się sam – tegoroczne Call of Duty będzie dostępne w sklepie Gabe’a Newella. Microsoft jest w trakcie finalizowania kupna Activision Blizzard, co może być głównym czynnikiem, dzięki któremu w sprzedaży ponowieni pojawią się klucze Steam Call of Duty.

Amerykańska korporacja w ostatnim czasie zamknęła Bethesda Launcher i udostępniła na Steamie wszystkie gry Bethesdy. Czy Battle.net czeka podobny koniec? Więcej informacji otrzymamy najprawdopodobniej podczas czerwcowej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase.

Wspomniany baner reklamowy znajduje się między innymi na samym dole steamowej strony Call of Duty Black Ops III.

Zdjęcie Ghosta zostało już zastąpione przez puste tło, jednak nadal figuruje w bazie danych Steama. Możecie je zobaczyć poniżej.

Źródło: Reddit

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.