Promocje na gry Steam

Kilka miesięcy temu w Internecie pojawiła się informacja, że Electronic Arts podpisało umowę z Valve i wszystkie nowe gry wydawane przez amerykańskiego producenta, znanego m.in. z serii gier Battlefield, FIFA i The Sims, będą dostępne także na Steam. Po blisko ośmiu latach przerwy, 15 listopada 2019, na platformę Gabe’a Newella trafiła pierwsza z produkcji: Star Wars Jedi: Fallen Order.

Wydawać się mogło, że sprawa ucichła, ale dosłownie przed kilkunastoma minutami na Steam pojawiły się starsze produkcje „Elektroników”, w tym Mirror’s Edge™ Catalyst, Unravel, Crysis 3 oraz gry z serii Need for Speed i Dragon Age. Niestety są też i mniej przyjemne wieści. Do uruchomienia gier EA zakupionych w sklepie Steam wymagany jest klient platformy Origin.

Przy opisach niektórych produkcji można też znaleźć informację o tym, że już niebawem gracze będą mogli skorzystać z abonamentu EA Access. Nie znamy na razie dokładnych informacji dotyczących ceny oraz listy gier dostępnych w ramach subskrypcji. Spodziewamy się, że usługa będzie przypominać tę z PlayStation 4 i Xbox One, co oznacza, że wybór tytułów będzie mniejszy niż w przypadku Origin Access.

Wszystkie gry Electronic Arts, jakie zawitały na Steam znajdziecie w tym miejscu.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.