Po tygodniach plotek i przecieków Rockstar zdecydował się w końcu oficjalnie zapowiedzieć odświeżone wydanie trzech klasycznych części serii GTA. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Tytuł zostanie wydany na PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W skład zestawu wejdą GTA III, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, które, oprócz podrasowanej grafiki, zaoferują również bliżej nieokreślone udoskonalenia rozgrywki. Twórcy obiecują jednak, że wszystkie zmiany zostały wprowadzone tak, by zachować ducha oryginałów. W przyszłości pakiet trafi również na urządzenia mobilne z Androidem i iOS.

GTA The Trilogy The Definitive Edition

Kolejne informacje wraz z materiałami promocyjnymi zostaną udostępnione na przestrzeni najbliższych tygodni.

Łowcy, co sądzicie o takim odświeżeniu klasyki? Planujecie zakup Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition? A może pokusicie się nawet o pre-order? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.