God of War: Ragnarök

God of War: Ragnarök nie zadebiutuje w 2021 r. Premiera gry na konsole Sony przesunięta

Złe wieści dla wszystkich miłośników konsol PlayStation i przygód pewnego łysego, muskularnego jegomościa. Santa Monica Studio oficjalnie poinformowało, że premiera God of War: Ragnarök została przesunięta na rok 2022. Taka decyzja została podjęta z uwagi na chęć zapewnienia produktu jak najwyższej jakości, przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczne warunki pracy dla wszystkich deweloperów i ich rodzin.

Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że nowy God of War (a także Horizon: Forbidden West i Gran Turismo 7) trafi nie tylko na PlayStation 5, ale też na PS4. Zdradził to Hermen Hulst, szef PlayStation Worldwide Studios w wywiadzie opublikowanym na łamach PS Blog.


Łowcy, co sądzicie o decyzji podjętej przez Santa Monica Studio? Podejrzewaliście, że data premiery God of War: Ragnarök ulegnie zmianie czy liczyliście, że gra trafi na rynek zgodnie z planem?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.