Jedna z największych pozytywnych niespodzianek 2020 roku – Ghostrunner, doczeka się niebawem dużego rozszerzenia. Project_Hel, bo tak nazywać się będzie dodatek, pozwoli wcielić się w jednego z bossów podstawowej wersji gry – Hela. DLC przyniesie sześć nowych misji, niewidzianych dotychczas przeciwników oraz całkowicie odświeżony system rozwoju umiejętności. Rozszerzenie trafi w ręce graczy 27 stycznia 2022 r. 7 grudnia natomiast zadebiutuje darmowa paczka ze świątecznymi elementami kosmetycznymi.

Na fanów gry czeka też nie lada gratka. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w grudniowych beta testach Ghostrunner: Project_Hel, mogą zgłosić się do nich poprzez specjalny formularz. Wybrani szczęśliwcy nie tylko zapoznają się z nową zawartością wcześniej, ale też zostaną wyróżnieni w napisach końcowych!

Źródło: 505 Games


Łowcy, jak podobał Wam się Ghostrunner? Czy, Waszym zdaniem, była to najlepsza gra w klimatach cyberpunku wydana w 2020 roku?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.