GeForce Now dostępne dla wszystkich. Usługa w dwóch wariantach cenowych

GeForce Now to usługa gry w chmurze, która umożliwia dostęp do cyfrowych bibliotek użytkowników (m.in. Steam, uPlay czy Battle.net – łącznie wspieranych jest 300 gier). Od dłuższego czasu była ona dostępna jedynie w ramach beta-testów dla wybranych. Teraz mogą skorzystać z niej wszyscy zainteresowani i to na kilku rodzajach urządzeń: komputerach PC, Mac, smart TV oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android. W tym roku aplikacja ma trafić też na Chromebooki.

Usługa dostępna jest w dwóch wariantach: darmowym oraz Founders, którego miesięczny koszt to 25 zł. Szczegóły na ich temat znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Zamierzacie dać szansę GeForce Now? A może…czekacie na debiut Google Stadia w Polsce? 😉

GeForce Now w wersji darmowej umożliwia:

  • standardowy dostęp do usługi,
  • sesje trwające maksymalnie 1 godzinę.

GeForce Now w płatnej wersji Founders (25 zł / miesiąc) zapewnia:

  • priorytetowy dostęp do usługi,
  • dłuższe sesje,
  • wsparcie RTX,
  • darmowe pierwsze 3 miesiące.

NVidia informuje, że do komfortowej zabawy w rozdzielczości 720p i 60 klatkach na sekundę niezbędne jest połączenie o przepustowości 15 Mbps. Osoby zainteresowane rozgrywką w 1080p i 60 FPS powinny posiadać sieć o przepustowości 25 Mbps. Zalecane jest łącze Ethernet lub router bezprzewodowy 5 Ghz.

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.