xbox logo

FPS Boost - nowa funkcja zwiększająca liczbę wyświetlanych klatek na sekundę w grach na Xbox Series X|S

Microsoft na swoim blogu zapowiedział właśnie nową funkcję konsol Xbox Series X|S. FPS Boost zwiększy liczbę wyświetlanych klatek na sekundę (nawet czterokrotnie) w wybranych grach, uruchamianych w trybie wstecznej kompatybilności. FPS Boost został udostępniony już dziś dla pięciu gier: Far Cry 4, New Super Lucky’s Tale, Sniper Elite 4, UFC 4 oraz Watch Dogs 2. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim New Super Lucky’s Tale, docelowo stworzony pod wyświetlanie w 30 klatkach na sekundę. Obecnie grę można uruchomić w 120 FPS zarówno na Xbox Series X, jak i Xbox Series S. Już niebawem funkcja FPS Boost zostanie udostępniona w większej liczbie produkcji. Warto przy tym zaznaczyć, że Microsoft nie zamierza zmuszać graczy do korzystania z niej, dlatego też opcję tę będzie można bez problemów wyłączyć w ustawieniach.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie film od Digital Foundry, prezentujący działanie funkcji FPS Boost w praktyce.


Promocje na Xbox Series X

Łowcy, jeśli chcecie zakupić najmocniejszą konsolę Microsoftu, śpieszymy z informacją, że Xbox Series X dostępny jest obecnie w sklepie RTV EURO AGD, w trzech różnych zestawach:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Promocja na Xbox Series X + Cyberpunk 2077 + Immortals Fenyx Rising + dodatkowy pad (biały)

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do nowo utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.


Łowcy, co sądzicie o funkcji FPS Boost? Jakie, Waszym zdaniem, gry zasługują na takie ulepszenie?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.