forza horizon 4

Microsoft nieoczekiwanie ujawnił, że 9 marca Forza Horizon 4 trafi na Steam i zaoferuje możliwość wspólnej rozgrywki z graczami posiadającymi ten tytuł na Windows 10, konsolach Xbox, a także urządzeniach z Androidem dzięki xCloud. Już teraz możecie dodać tę produkcję do swojej listy życzeń, by być gotowym na jej debiut na platformie Valve.

Poinformowano również, że Forza Horizon 4 na Steam zaoferuje pełną zawartość znaną z innych urządzeń. Mowa m.in. o dodanych w aktualizacjach trybach Eliminator, Horizon Promo czy Super 7. Zainteresowani będą mogli też przedłużyć zabawę dzięki dwóm dodatkowym, płatnym rozszerzeniom: Fortune Island oraz LEGO Speed Champions.

Jeśli jednak wolicie zagrać taniej, to pamiętajcie, że FH4 dostępna jest w Xbox Game Pass (Xbox oraz PC). Aktualnie możecie skorzystać z promocji, w ramach której 28 dni abonamentu kupicie za 14,57 zł. Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i aktywnych użytkowników.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.