Final Fantasy VII Remake trafi na Steam, Xbox Series oraz Nintendo Switch? Odpowiedź poznamy już dziś w nocy!

Sony PlayStation straci kolejną grę na wyłączność (konsolową wyłączność), jeśli wierzyć jednemu z branżowych insiderów. Wkrótce gracze będą mogli zagrać w Final Fantasy VII Remake na Xbox Series, Nintendo Switch oraz platformie Steam (do tej pory gra dostępna była wyłącznie w Epic Games Store), bądź też… remake znanego z PSP Crisis Core.

The Snitch, który na swoim twitterowym profilu ujawnił line-up czerwcowego State of Play, jeszcze przed rozpoczęciem eventu, oraz zasłynął leakiem dot. premiery The Last of Us Part I (PC, PS5), jak i premiery Hollow Knight: Silksong w Xbox Game Pass, podzielił się kolejnym przeciekiem… FFVII Remake (zapewne wersja Intergrade) stanie się tytułem muliplatformowym.

Nie trudno odgadnąć co reprezentuje poszczególne kolorowe kwadraciki 😉 Final Fantasy VII Remake trafi na Steam (gra w grudniu 2021 r. zadebiutowała w EGS), Xbox Series (być może zawita do abonamentu Xbox Game Pass) oraz Nintendo Switch – najprawdopodobniej w oparciu o nintendowski cloud gaming.

Źródło: Twitter


Kiedy premiera Final Fantasy VII Remake Intergrade na Steam, Xbox Series oraz Nintendo Switch?

Wygląda na to, że nie będziemy musili zbyt długo czekać na potwierdzenia leaku. W nocy z 16 na 17 czerwca rozpocznie się stream Final Fantasy VII 25th Anniversary Celebration, który będzie idealnym momentem na ogłoszenie rychłej premiery FF7 Remake Intergrade na wcześniej wspomnianych platformach.

Możliwe, że niewłaściwie interpretujemy tweet The Snitch i po północy Square Enix poinformuje o tym, że to nie FF7 Remake wyląduje w Microsoft Store oraz eShop, a remaster / remake Crisis Core: Final Fantasy VII – wydanego w 2007 r. exa PlayStation Portable, którego głównym bohaterem jest Zack Fair.


Łowcy, kupicie FF7 Remake na Steamie? A może poznacie historię Clouda na konsoli Microsoftu? Czekacie na remake Crisis Core: Final Fantasy VII na PlayStation 5?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.