Final Fantasy VII Rebirth nową grą na wyłączność PlayStation 5. FFVII Remake Intergrade trafi na Steam

Nadciąga kontynuacja Final Fantasy VII Remake. Wyczekiwana produkcja zadebiutuje pod nazwą Final Fantasy VII Rebirth i początkowo pojawi się tylko na konsolach PlayStation 5. Na premierę przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Gra trafi na rynek dopiero na przełomie 2023 i 2024 roku.

Square Enix potwierdziło, że nadchodząca odsłona będzie drugą częścią planowanej trylogii, a niektórzy pracownicy już teraz zajmują się jej kontynuacją. Może dzięki temu nie trzeba będzie czekać kolejnych 3 lat, by zapoznać się z zakończeniem historii.

Warto zauważyć, ze firma zrezygnowała ze stosowanego dotychczas nazewnictwa i gra nie będzie zwać się Final Fantasy VII Remake Part II, a otrzyma swój własny podtytuł.

W trakcie imprezy potwierdzono też ważną informację dla fanów platformy Valve. Final Fantasy VII Remake Intergrade jeszcze dziś trafi na Steam. Sugerując się kartą gry, która już pojawiła się w sklepie, nastąpi to ok. godziny 10:00. Tytuł jest w pełni kompatybilny ze Steam Deckiem.

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych informacji, na temat wersji Xbox Final Fantasy VII Remake Intergrade. Posiadacze konsol Microsoftu będą więc musieli na razie obejść się smakiem, bądź… odpalić swoje pecety.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Cieszycie się na wieść o powstającej kontynuacji, czy może jesteście smutni, że premiera Final Fantasy VII Rebirth odbędzie się tak późno? Zamierzacie zapoznać się z dalszą częścią przygód Clouda i jego przyjaciół?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.