FIFA 23 w Xbox Game Pass i EA Play

FIFA 23 w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play od 16 maja. To już ostatnia FIFA od EA w abonamencie XGP!

Na oficjalnym koncie EA Play na Twitterze pojawiła się zapowiedź FIFA 23 w Xbox Game Pass Ultimate i EA Play. Tytuł trafi do XGPU i PCGP na PC oraz konsolach Xbox już 15 maja 2023 roku, za pośrednictwem abonamentu od EA. Oznacza to, że tytuł będzie dostępny także dla wszystkich posiadaczy subskrypcji EA Play w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 5.

  • FIFA 23 (PC & Xbox & PlayStation) – od 16 maja w XGP i EA Play

Informację nadesłał murinus. Dzięki!


Gdzie kupić taniej abonament EA Play?

Abonament EA Play na wszystkich platformach dostępny jest w oficjalnej dystrybucji za 14,99 zł za miesiąc usługi:

Przypominamy, że EA Play to abonament zawierający gry Electronic Arts. Subskrypcja ta pozwala zapoznać się z pełnymi wersjami takich tytułów jak: GRID Legends, Mass Effect: Legendary Edition czy It Takes Two.

Poradnik na tani abonament Xbox Game Pass Ultimate

Przypominamy, że oferta na miesiąc Xbox Game Pass za 4 złote nie jest już aktywna, ale wciąż można aktywować subskrypcję tanio. Jeśli planujecie zakup abonamentu, to zachęcamy Was do skorzystania z naszego poradnika Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,23 zł, 8 miesięcy za 100,87 zł, 14 miesięcy za 181,87 zł, 26 miesięcy za 384,86 zł. Więcej możliwości kupienia XGP znajdziecie na TaniGamePass.pl

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.