Krążące w sieci plotki okazały się prawdziwe. Firma Electronic Arts nie dogadała się z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej, co oznacza, że nadchodząca FIFA 23 będzie ostatnią grą z liczącej sobie kilkadziesiąt odsłon serii.

Elektronicy nie zamierzają jednak porzucać najpopularniejszego sportu na świecie. W przyszłym roku na rynek trafi kontynuacją kultowego cyklu, z tym że już pod szyldem EA Sports FC. Poza tym większych zmian nie będzie. Gracze będą mogli liczyć na podobne doświadczenia, tryby, ligi oraz turnieje. Nie zabraknie cieszącego się ogromną popularnością Ultimate Team, kariery, Pro Clubs i VOLTA Football. Już teraz zadbano o licencje obejmujące ponad 19 000 prawdziwych zawodników, 700 drużyn,100 stadionów i 30 lig, w tym ekskluzywnie – Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, MLS. Na konkrety musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Źródło: EA News


Najlepsze promocje na FIFA 22 na PC i konsole

Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie zawierające najlepsze aktualnie oferty na FIFA 22 na PC oraz konsole: 

Darmowy odbiór w sklepie Media Expert lub dostawa za 9,90 zł. W przypadku Allegro bezpłatna dostawa z Allegro Smart! albo wysyłka od 7,99 zł.


Łowcy, jak myślicie. Nowa piłkarska marka od EA będzie sprzedawała się równie dobrze, jak gry z serii FIFA, czy też zmiana nazwy na mniej rozpoznawalną sprawi, że sporo osób zrezygnuje z zakupu?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.