Promocja na Fallout 76

Fallout 76 z datą premiery na Steam! Darmowy dodatek Wastelanders

Fallout 76 nie ma łatwego życia. Gra cierpi nie tylko z powodu licznych błędów i braku zawartości, ale też przez kontrowersyjne decyzje wydawcy. Na horyzoncie pojawił się jednak cień nadziei. Zapowiadane od dawna rozszerzenie Wastelanders otrzymało nowy trailer, wyznaczono też datę premiery.

Wastelanders ukaże się już 7 kwietnia 2020 roku. Co więcej, wraz z premierą dodatku, Fallout 76 trafi na platformę Steam!

Zgodnie z zapowiedziami Bethesdy, aktualizacja przyniesie sporo zmian w rozgrywce. Do post-apokaliptycznego świata trafią w końcu długo wyczekiwane NPC. Przerobiona zostanie także główna linia fabularna. Ponadto gracze otrzymają możliwość dołączenia do niezależnych frakcji, pojawią się dodatkowe potwory, lokacje, nowa broń, system wyborów i rozbudowane dialogi.

Rozszerzenie Wastelanders dostępne będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy gry Fallout 76.

Testy nowego dodatku trwają już od ponad miesiąca. Istnieje więc cień nadziei na to, że po raz pierwszy w historii gracze dostaną dopracowany i przemyślany produkt 🙂

Najlepsze oferty na Fallout 76 (klucze Bethesda.net) według porównywarki cen gier GG.deals


Interesujecie się jeszcze światem Fallouta czy też spisaliście już tę markę na straty? Może premiera gry na Steam przekona Was do zakupu?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.