Fall Guys za darmo

Fall Guys za darmo na wszystkich platformach - gra przeszła na model F2P (akt.)

Fall Guys przechodzi na model Free 2 Play! Już 21 czerwca wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do gry za darmo. Tego samego dnia tytuł zadebiutuje też na nowych platformach – Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i Epic Games oraz otrzyma specjalną wersję wykorzystującą w pełni możliwości PlayStation 5.

Fall Guys za darmo na wszystkich platformach

Aktualizacja

Fall Guys jest już dostępne oficjalnie za darmo.

Gra zostanie jeszcze dzisiaj udostępniona w sklepach na poszczególnych platformach. Jeśli nie mogliście się doczekać aż na dyskach Waszych konsol wyląduje Fall Guys za darmo… Cóż, oczekiwania dobiegły końca. Od dzisiaj możecie korzystać z kolejnej gry free-2-play. 🙂


Bezpłatna wersja tytułu zagwarantuje funkcje cross-play i cross-progression za pomocą konta Epic Games. Oznacza to, że aktualni posiadacze gry na Steam oraz na PlayStation będą w łatwy sposób mogli przenieść swoje postępy. Mimo że tytuł będzie dostawał wszystkie bieżące aktualizacje, to nowi gracze nie będą już mogli nabyć gry w wersji na platformę Valve.

Każdy kto zakupi grę (mowa o wersji na Steam lub PlayStation) przed 21 czerwca, otrzyma za darmo Legacy Pack – zestaw kosmetycznych dodatków oraz Season Pass na Sezon 1. Aby upewnić się, że kwalifikujemy się do otrzymania bonusu, powinniśmy uruchomić tytuł przed przejściem na model F2P.

Nowi gracze mogą się zarejestrować wstępnie na tej stronie. Dzięki temu otrzymają najnowsze informacje o grze oraz specjalne przedmioty kosmetyczne. Na stronie należy zalogować się za pomocą konta Epic Games przed 21 czerwca.

Źródło: Oficjalna strona Fall Guys


Łowcy, jeśli chcecie posiadać Fall Guys: Ultimate Knockout na Steam oraz otrzymać zestaw Legacy Pack, to poniżej znajdziecie najlepsze oferty na grę:Łowcy, co myślicie o przejściu Fall Guys na F2P? Uważacie, że to dobry pomysł na odzyskanie popularności? Sądzicie, że przedmioty kosmetyczne zapewnią twórcom wystarczające dochody by jak najdłużej rozwijać tytuł? Dajcie znać w komentarzach 🙂 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.