Ereban_ Shadow Legacy w Xbox Game Pass

Ereban Shadow Legacy w Xbox Game Pass od dnia premiery! Kolejna gra zmierza do usługi XGP w 2023 roku

Microsoft zdecydowanie nie zwalnia tempa. Na kolejnej transmisji w ramach Gamescom 2022 zapowiedziano Ereban Shadow Legacy w Xbox Game Pass. Tytuł trafi do usługi XGP w dniu premiery. Produkcja ma zadebiutować na rynku w 2023 roku w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

  • Ereban Shadow Legacy (PC & Xbox) – w XGP od dnia premiery (2023 r.)
Ereban_ Shadow Legacy w Xbox Game Pass

Ereban Shadow Legacy w Xbox Game Pass – sposób na tani abonament XGP!

Łowcy, przypominamy że z promocji na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 293 zł wciąż jest dostępna dla nowych i wybranych powracających subskrybentów XGP. Osobom z aktywną usługa polecamy ofertę na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,20 zł. Po więcej opcji zakupu usługi Microsoftu zapraszamy Was na stronę TaniGamePass.pl 🙂


Ereban: Shadow Legacy zapowiadane jest jako dynamiczna skradanka. Wcielimy się w niej w postać Ayany – ostatnią przedstawicielkę zapomnianej rasy. Naszym zadaniem będzie odkrycie prawdy o własnej przeszłości, a przy okazji ocalanie od zagłady, konającego na naszych oczach, wszechświata. Pomogą nam w tym mistyczne moce oraz zaawansowane technicznie wyposażenie. Tylko od nas będzie zależało czy obierzemy ścieżkę pacyfisty unikającego wrogów, czy jednak zdecydujemy się ubrudzić sobie ręce. Każdy taki wybór ma wpłynąć na losy naszej bohaterki.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.