Epic Games Store wprowadza wsparcie dla modów

Dwa dni temu na Epic Games Store pojawiły się achievmenty (o osiągnięciach pisaliśmy w tym newsie). Na funkcję tę czekaliśmy ponad 1,5 roku, dlatego też raczej nikt nie spodziewał się, że programiści amerykańskiej firmy w najbliższym czasie dostarczą nam kolejne usprawnienie. A jednak!

Wczoraj, na oficjalnym Twitterze Epic Games Store, pojawiła się informacja, że na platformę zawitało wsparcie dla modów od graczy. Nowa funkcja została na razie wprowadzona testowo tylko do jednej gry – MechWarrior 5 Mercenaries. Już niebawem obsługa modyfikacji ma pojawić się w kolejnych tytułach.


Choć Epic Games Store nie posiada jeszcze wielu pożądanych przez graczy funkcji, nie da się ukryć, że wszystko jest na dobrej drodze. Pozostaje mieć nadzieję, że już niedługo otrzymamy kolejne pożądane przez społeczeństwo usprawnienia. Teraz czas na koszyk zakupów oraz system recenzji 🙂

Łowcy, co sądzicie o ruchach Epica? Jaką jeszcze funkcję chcielibyście zobaczyć na platformie Tima Sweeneya? W jakich grach na Epic Games Store przyda się obsługa modów?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.