Zapowiedź The Sims Project Rene

EA ogłosiło The Sims nowej generacji. Zapowiedź Project Rene!

W ramach dzisiejszego wydarzenia „Behind the Sims Summit” EA ogłosiło The Sims nowej generacji! Piąta odsłona serii znana jest aktualnie pod nazwą Project Rene. W trakcie transmisji Lyndsay Pearson, wiceprezes ds. kreatywnych serii The Sims, omówiła założenia nowego projektu. Tytuł ma stanowić kreatywną platformę wykorzystującą moc nowej generacji konsol.

Twórcy zapowiedzieli, że The Sims 5 pozwoli na grę solo lub zabawę w grupie. Oprócz trybu multiplayer, możemy się spodziewać również rozgrywki międzyplatformowej, z uwzględnieniem urządzeń mobilnych. W tytule pojawią się także rozbudowane narzędzia pozwalające na ingerencje w otoczenie naszych Simów na niespotykaną dotąd skalę. Będziemy mieć wpływ nie tylko na wzory i kolory, ale także na kształty obiektów wykorzystywanych do budowania i dekorowania. Premiera Project Rene to aktualnie jednak odległy temat. Więcej informacji poznamy na przestrzeni najbliższych lat 🙂

Łowcy, przypominamy że od dziś możecie odbierać grę The Sims 4 za darmo na PC i konsole.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.