Aspyr rozdaje gry w ramach rekompensaty

Dodatki do KotOR II na Nintendo Switch anulowane. Aspyr rozdaje gry w ramach rekompensaty!

Łowcy, jeśli jesteście posiadaczami gry Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords w wersji na Nintendo Switch, to mamy dla Was złe wieści. Zapowiedziane do tytułu dodatki nie pojawią się na rynku. Firma Aspyr poinformował, na swoim profilu na Twitterze, że Restored Content DLC zostało oficjalnie anulowane. W ramach rekompensaty możecie jednak otrzymać wybraną grę ze świata Star Wars za darmo.

Jak odebrać wybraną grę Star Wars za darmo na Switcha?

Niestety komunikat firmy Aspyr jest bardzo lakoniczny. Bez większych wyjaśnień poinformowano, że dodatki Restored Content DLC zostały anulowane. Na szczęście wszyscy posiadacze Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords mogą w łatwy sposób otrzymać wybraną grę Star Wars za darmo w ramach zadośćuczynienia. Aby ubiegać się od kod do bonusowego tytułu, wystarczy udać się na stronę pomocy technicznej Aspyr i wysłać odpowiednie zgłoszenie, dodając do niego dowód zakupu Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords w wersji na Nintendo Switch.

Pełna lista gier jakie możecie otrzymać w ramach rekompensaty (jeden tytuł do wyboru):

  • Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords (Steam)
  • Star Wars: Knights of the Old Republic (Switch)
  • Star Wars: The Force Unleashed (Switch)
  • Star Wars: Republic Commando (Switch)
  • Star Wars: Episode I Racer (Switch)
  • Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy (Switch)
  • Star Wars: Jedi Knight II Jedi Outcast (Switch)

Cena Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords w Nintendo eShop wynosi aktualnie 56 zł.

Informację o ofercie nadesłał Talikart. Dzięki!


Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.