Dodatek do The Chant za darmo

Dodatek do The Chant za darmo dla posiadaczy gry! Premiera The Gloom Below już dziś

Takie inicjatywy należy doceniać! Niezależne studio Brass Token stworzyło pierwsze rozszerzenie fabularne do swojej ubiegłorocznej produkcji. Co najważniejsze, dodatek do The Chant za darmo otrzyma każdy posiadacz podstawowej wersji gry. Nie jest to jednak typowe, darmowe DLC z kosmetycznymi elementami. W ramach The Gloom Below otrzymujemy rozwinięcie historii znanej z The Chant oraz kilka dodatkowych godziny rozgrywki 🙂

Aktualizacja

Dodatek The Gloom Below do gry The Chant jest już dostępny!

Premiera The Chant The Gloom Below

Twórcy ze studia Brass Token ogłosili, że premiera The Chant The Gloom Below odbędzie się dziś (12 września 2023 roku). Dodatek do The Chant za darmo otrzyma każdy posiadacz podstawowego wydania tytułu na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. W ramach rozszerzenia fabularnego poznamy dalsze losy Jess oraz dowiem się nowych informacji na temat kultu New Age. Całość rozgrywa się surrealistycznej wizji świata, tuż po ucieczce z Glory Island.

Źródło: Steam News

Gdzie kupić tanio The Chant na PC i konsole?

Łowcy, jeśli jeszcze nie posiadacie jednej z ciekawszy gier ubiegłego roku (zwłaszcza jeśli rozpatrujemy segment AA), to poniżej znajdziecie najlepsze aktualnie oferty na tanie The Chant na PC i konsole PS5 oraz Xbox Series:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.