Dishonored 3 w produkcji! Poznaliśmy listę niezapowiedzianych gier Bethesda

Ujawnione przez Federalną Komisję Handlu dokumenty to prawdziwa kopalnia wiedzy. W jednym z udostępnionych materiałów znalazł się harmonogram wydawniczy Bethesdy. Na liście, obok już wydanych produkcji, co tylko potwierdza wiarygodność rozpiski, znalazło się sporo głośnych, wyczekiwanych tytułów. Nie brak także niespodzianek. Deweloperzy szykują m.in. Dishonored 3 oraz remastery TES: Oblivion i Fallout 3.

Dishonored 3, DOOM Year Zero – harmonogram wydawniczy Bethesdy zdradza wiele ciekawych szczegółów

Łowcy, powiedzmy sobie wprost. Zaprezentowane na poniższej grafice terminy można włożyć między bajki. Co innego w kwestii samych tytułów. Plany Bethesdy raczej się tu zanadto nie zmienią, a więc przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

Na rynek trafiły już produkcje planowane na rok fiskalny 2020 i 2021 (Project Hibiki to nic innego jak Hi-Fi Rush). Można więc zakładać, że w najbliższym roku otrzymamy zapowiedzianą już grę o Indiana Jonesie, remaster TES: Oblivion, rozszerzenie do TES: Online, a także pierwszy dodatek do Starfielda.

Dużo ciekawsze są kolejne tytuły z listy. Wszystko wskazuje na to, że id Software pracuje już nad kolejną odsłoną serii DOOM, o podtytule Year Zero. Do tego możemy liczyć na kolejny dodatek do TES: Online oraz dwa tajne projekty o kryptonimach Platinum i Kestrel. Wśród planowanych na późniejszy okres gier znajdziemy parę niespodzianek. Mowa tu o remasterze Fallout 3, sequelu Ghostwire: Tokyo oraz, będącego wisienką na torcie, Dishonored 3 od Arkane Studios. Spore zainteresowanie może też wzbudzać kolejny tytuł na znanej licencji. Nie zabraknie przy tym dodatków do pozycji ujawnionych powyżej.

Bethesda Harmonogram

Źródło: Resetera

Łowcy, z pewnością wielu z Was będzie rozczarowanych tym, że na liście nie znalazła się druga część Preya, czy nowy Wolfenstein. No, chyba że wspomniane tytuły kryją się pod którąś z nazw kodowych projektu. Bądźmy dobrej myśli 🙂 Jak podobają Wam się plany Beci na nadchodzące lata?

Następca Xbox Series X, wyposażony w haptyczny kontroler, już w przyszłym roku!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.