Promocja na Diablo 2: Resurrected

Diablo II: Resurrected oficjalnie! Remaster klasyka trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Plotki się potwierdziły! W trakcie BlizzConline 2021 zapowiedziano Diablo II: Resurrected, czyli odświeżone wydanie produkcji, która oryginalnie zadebiutowała 20 lat temu. Pod względem zawartości będzie to dokładnie ten sam tytuł co dawniej, oferujący pięć aktów i siedem grywalnych klas postaci. Nie zabraknie jednak pewnych nowości i poprawek, o których więcej dowiecie się z dalszej części tego wpisu.

Premiera Diablo II: Resurrected została zaplanowana na rok 2021. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X oraz Nintendo Switch. Zainteresowani mogą już dziś zapisać się do technicznych testów alfa zremasterowanego Diablo 2.

Diablo II: Resurrected – zmiany i nowości

Oprawa audiowizualna doczeka się gruntownego odświeżenia. Klasyczna grafika 2D zostanie przeniesiona w trójwymiar, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego klimatu. Poinformowano też, że wszystkie scenki przerywnikowe zostaną odnowione.

Ciekawie zapowiada się progresja multiplatformowa (cross-save), którą ma trafić do Diablo II: Resurrected. Posiadacze gry na kilku platformach będą mogli wszędzie korzystać z tej samej postaci, jej umiejętności czy ekwipunku – ogrywanie w domu Diablo 2 na PlayStation 5, zaś w drodze do pracy na Nintendo Switch… bajka!

Nie zabraknie też pomniejszych zmian. Na oficjalnej stronie gry wspomniano m.in. o przeprojektowanym interfejsie, odświeżonych rankingach i… większej skrytce! – gracze otrzymają więcej miejsca do przechowywania przedmiotów i będą mieli dostęp do wspólnej zakładki na wszystkich swoich postaciach.

Diablo II: Resurrected – zwiastun gry

Pre-order Diablo II: Resurrected

Wraz z ujawnieniem remastera Diablo II wystartowała również jego przedsprzedaż – póki co tylko dla wersji na PC:

W skład Diablo Prime Evil Collection wchodzą: Diablo II: Resurrected oraz Diablo III: Eternal Collection.


Gdzie kupić tanio Diablo 2 na PC

Łowcy, jeśli nie chcecie czekać na premierą Diablo 2: Resurrected…


Diablo II PlayStation 5 czy też Diablo II Xbox Series X|S? Na którym z next-genów ogracie Resurrected? A może planujecie sięgnąć po wersję na poprzednią generację konsol, PC lub Nintendo Switch? Dajcie nam znać w komentarzach!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.