Death Stranding w PC Game Pass

Death Stranding w Xbox Game Pass? Microsoft teasuje premierę (akt.)

Oficjalne konto PC Game Pass na platformie Twitter otrzymało nowe zdjęcie profilowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak obrazek prezentujący krajobraz szybko został powiązany przez użytkowników z tytułem Kojima Productions. Jeśli to prawda, to Microsoft szykuje dla swoich fanów prawdziwą bombę w postaci Death Stranding w PC Game Pass!

Aktualizacja: Użytkownik Twittera o pseudonimie naven0m odnalazł w Death Stranding miejscówkę z obrazka profilowego PC Game Pass. Wszystko wskazuje na to, że gra Hideo Kojimy rzeczywiście zmierza do usługi Microsoftu.


Aktualizacja 2: Oficjalne konto usługi Microsoftu na Twitterze ponownie zmieniło swoje zdjęcie profilowe. W tym momencie gracze mają coraz mniej wątpliwości, że premiera Death Stranding w PC Game Pass zostanie oficjalnie zapowiedziana już niebawem. Wskazywać ma na to również zdanie z blogu Xbox Wire, które wyraźnie sugeruje, że w tym tygodniu może nas czekać niespodzianka 🙂

Death Stranding w PC Game Pass

Mało kto spodziewał się Death Stranding w Game Pass! W ostatnim czasie jednak gigant z Redmond coraz chętniej publikuje różne wskazówki dotyczące gier, które mają się pojawić w usłudze XGP. Nie powinno więc dziwić, że użytkownicy Twittera szybko podchwycili temat zmiany zdjęcia profilowego. Należy jednak pamiętać, że prawa do marki wciąż posiada firma Sony Interactive Entertainment. Ciężko więc oczekiwać, aby gra trafiła na konsole Xbox. Znacznie bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest pojawienie się Death Stranding w PC Game Pass, w końcu wydawcą gry na komputerach osobistych jest 505 Games 🙂

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.