Dead Island 2 Showcase - Another Day in HELL.A.

Dead Island 2 Showcase już 6 grudnia. Zobacz z nami nowy gameplay z gry

Ostatnio nie mieliśmy dla Was zbyt dobry wiadomości. Zgodnie z zapowiedzią twórców, premiera Dead Island 2 została przełożona. Wyczekiwana produkcja z zombie w roli głównej, która powróciła z wydawniczego limbo, zadebiutuje na rynku 28 kwietnia 2023 roku. Dziś jednak przynosimy dobre wieści. Potwierdzono właśnie, że Dead Island 2 Showcase odbędzie się zgodnie z planem. W trakcie prezentacji będziemy mogli zobaczyć nowy gameplay z gry. Specjalne wydarzenie wystartuje 6 grudnia, punktualnie o 21:00.

Jak już informowaliśmy, przełożenie daty premiery było podyktowane chęcią doszlifowania produkcji i wyeliminowania trapiących ją błędów. Takie było przynajmniej oficjalne stanowisko twórców. Gracze jednak dopatrywali się w tym ruchu chęci uniknięcia gorącego okresu związanego z premierami innych produkcji, z którymi ten tytuł mógłby sobie nie poradzić.

W ramach Dead Island 2 Showcase będziemy mogli się jednak przekonać jak tytuł prezentuje się w pełnej krasie. Zaprezentowany ma zostać całkowicie nowy gameplay z gry, rzucający nieco światła na wszystkie dostępne mechaniki rozgrywki.


Gdzie kupić tanio Dead Island 2 na PC?

Poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych aktualnie ofert na tanie Dead Island 2 na PC. Zamówienia przedpremierowe możecie składać w cenie od 195,51 zł:


Łowcy, zamierzacie oglądać Dead Island 2 Showcase? Ciekawi Was jak prezentuje się w akcji kontynuacja hitu sprzed lat? A może uważacie, że taki powrót z produkcyjnych zaświatów nie może się udać? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.