Premiera Redfa

Data premiery Redfall ujawniona! Microsoft prezentuje zwiastun rozgrywki

Na zakończonej właśnie konferencji Xbox Developer_Direct zobaczyliśmy niepublikowane dotąd fragmenty rozgrywki z nowej gry od Arkane Studios. Jednocześnie Microsoft zapowiedział, że oficjalna premiera Redfall odbędzie się 2 maja 2023 roku. Tytuł pojawi się w wersjach na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Pamiętajcie, że Redfall w Xbox Game Pass dostępne będzie od dnia debiutu na rynku.

Premiera Redfall

Premiera Redfall w Xbox Game Pass

Łowcy, Redfall w Xbox Game Pass dostępne będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox Series X|S od dnia premiery. Przypominamy, że nadal możecie skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł, aktywnej dla nowych i powracających abonentów. Jeśli planujecie zakup subskrypcji XGPU na dłuższy okres czasu, to zachęcamy Was do skorzystania z poradnika z artykułu: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 52,67 zł, 8 miesięcy za 100,67 zł, 14 miesięcy za 191,84 zł, 26 miesięcy za 367,56 zł. Szczegółowe informacje o abonamencie Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.