Promocja Dying Light 2

Po wielu miesiącach oczekiwania (pierwotna data premiery Dying Light 2: Stay Human została ustalona na… pierwszy kwartał 2020 r.) otrzymaliśmy dobre wiadomości! Studio Techland potwierdziło, że ich najnowsza gra otrzymała złoty status, co oznacza, że wszystkie główne prace zostały już zakończone i zaplanowanej na 4 lutego 2022 r. premierze nic nie zagraża. Pozostałe dwa miesiące twórcy zamierzają przeznaczyć na ostatnie szlify i naprawę błędów.

Już niebawem sami będziemy mogli zobaczyć poczynione przez Techland postępy. W czwartek, 2 grudnia, o godzinie 21:00, do sieci trafi piąty epizod Dying 2 Know, który przyniesie m.in. nowy, 15-minutowy gameplay.


Łowcy, zamierzacie znów stawić czoła zombiakom i innym potworom? Czy data premiery Dying Light 2 nie przysporzy grze problemów? Wszak w lutym na rynek trafi też Elden Ring oraz Horizon: Forbidden West.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.