Days of Play 2021

Data Days of Play 2022 - święto graczy PlayStation rozpocznie się w tym tygodniu

Niespodziewanie Sony rozpoczęło wysyłanie maili informujących o tym, że tegoroczne Days of Play rozpoczną się już za dwa dni. Wydarzenie wystartuje 25 maja i potrwa do 8 czerwca. W ramach akcji możemy liczyć m.in. na promocje na gry PlayStation 5 i PS4 nie tylko w PS Store, ale i w fizycznej dystrybucji.

Szczegółowy plan Days of Play 2022 nie jest jeszcze znany. Z pewnością nie obejdzie się bez przecen na sprzęt i akcesoria Sony oraz gry PlayStation. Wyprzedażom zapewne towarzyszyć będą wyzwania społecznościowe, w których do zdobycia będą avatary i motywy PSN. Dokładny plan imprezy powinien zostać przedstawiony w najbliższych dniach.

Jedną z największych atrakcji Days of Play zawsze była możliwość zakupu taniej subskrypcji PlayStation Plus. Raczej nie mamy co obawiać się, że w tym roku będzie inaczej, choć istnieje ryzyko, ze z okazji premiery nowego PS Plus, promocyjne ceny abonamentu nie będą tak atrakcyjne. Przy okazji przypominamy, że usługa trafi do Polski dokładnie za miesiąc – 23 czerwca. Niedawno poznaliśmy pierwsze gry PlayStation, które wskoczą do abonentów PS Plus Premium i Extra.

Źródło: Pushsquare


Łowcy, na jakie promocje na gry PlayStation 5 oraz PS4 czekacie najbardziej? Liczycie na to, że Sony zaskoczy w tym roku wysokimi przecenami?

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.