Stray w Xbox Game Pass

Stray zmierza do Xbox Game Pass? Microsoft rzuca małą poszlakę

Premiera Stray na PC oraz konsolach PlayStation 4 i PS5 miała miejsce 19 lipca 2022 roku. Oznacza to, że wkrótce skończy się roczny okres ekskluzywności na urządzeniach Sony. Wiele wskazuje, że tytuł niebawem pojawi się na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Dziś jednak Microsoft opublikował na Twitterze tajemniczy wpis, który może sugerować, że będziemy mogli się spodziewać Stray w Xbox Game Pass!

Czy Stray zadebiutuje w Xbox Game Pass?

Łowcy, mimo że Stray na Xbox One i Xbox Series X|S nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, to wiele poszlak wskazuje, że premiera, drugiej najczęściej dodawanej do listy życzeń gra w historii GG.Deals, może nastąpić już niebawem. Po pierwsze już w lipcu mija 12 miesięcy od premiery Stray na urządzeniach Sony, co oznacza, że kończy się roczna, konsolowa ekskluzywność i tytuł może trafić na inne platformy. Po drugie na oficjalnej stronie ESRB, czyli organizacji zajmującej się ustalaniem klasyfikacji wiekowych gier wydawanych w Ameryce Północnej, pojawiła się karta poświęcona Stray w wersji na XO i Xbox Series.

Dodatkowo na oficjalnym profilu usługi Xbox Game Pass pojawił się tajemniczy wpis dotyczący kotów. Czyżby Microsoft chciał tym samym zapowiedzieć Stray w Xbox Game Pass? Być może! Ale póki co nie może zrobić tego oficjalnie, więc liczyć należy jedynie na takie poszlaki 🙂

Stray w Xbox Game Pass

Źródło: Twitter Xbox Game Pass


Łowcy, czekacie na premierę Stray na konsolach Xbox? Liczycie, że przypuszczenia okażą się prawdziwe i gra zadebiutuje w usludze Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.