Czy Epic Games Store szykuje świąteczne rozdawnictwo? Plotki mówią, że tak!

Niezawodny Billbill-Kun ma dla nas gorącą plotkę. Tym razem słynny użytkownik zdradził, że Epic Games Store szykuje kolejne, świąteczne rozdawnictwo. Już teraz możemy więc liczyć na wiele świetnych gier PC za darmo! Czy i w tym roku EGS zaskoczy darmówkami? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Koniec plotek!

Informacja potwierdzona. W okresie świątecznym czekają na nas darmowe gry!

Do tej pory Epic Games Store sprawił graczom wiele radości, szczególnie w okresach świątecznych. W grudniu 2019 roku otrzymaliśmy 12 gier PC za darmo. Natomiast w latach 2020 oraz 2021 rozdano na święta po 15 darmowych tytułów. Możemy więc liczyć na podobny wynik również w tym roku.

Przecieki autorstwa użytkownika Billbill-Kun staną się najprawdopodobniej tradycją. Do tej pory jego informacje sprawdzały się za każdym razem. Zgodnie z jego słowami, świątecznych gier PC za darmo w EGS możemy się spodziewać w okresie od 15 grudnia do 10 stycznia.

BillBil-Kun Epic Games Store gry PC za darmo

Źródło: Dealabs


Odbierz Star Wars Squadrons na PC za darmo

Łowcy, przypominamy, że w ramach aktualnego rozdawnictwa w Epic Games Store możecie odebrać grę Star Wars Squadrons za darmo:

Oferta obowiązuje do 1 grudnia, do godziny 17:00.


Łowcy, czekacie na świąteczne rozdawnictwo w Epic Games Store? Jakich gier oczekujecie? Macie swoją listę życzeń? Dajcie nać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.