Promocja na Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - zobacz nowy gameplay z gry CD Projekt RED

Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 prezentowany był na zamkniętych pokazach dla dziennikarzy w ramach tegorocznych targów E3 i Gamescom. Zapowiedziano jednak, że pod koniec sierpnia zostanie on udostępniony publicznie w sieci. Stanie się to dokładnie 30 sierpnia o godzinie 20:00 polskiego czasu. To właśnie wtedy 15-minutowy materiał z rozgrywki zostanie zaprezentowany na kanałach w serwisach streamingowych Twitch i Mixer. 

W rozwinięciu wpisu znajdziecie transmisje z Cyberpunk 2077 – oglądajcie razem z nami.

Twitch

Mixer

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Cyberpunk 2077 – zobacz nowy gameplay z gry CD Projekt RED"

  1. Nie wiem, może mi się wydaje, ale spytam i tak: czemu nie ma wrzutek z ofertami na cp2077 w keyshopach i innych tanich sklepach?

        1. I tak w przyszłym miesiącu zamawiam preorder w Media Expert ze steelbookiem. Raczej nie zbieram już gier w formie fizycznej, ale po Wiedźminie 3 (też fizyczna kopia) chętnie przytulę te pocztówki i inne drobne upominki w pudełku 🙂

    1. No przydała by się, poza tym z tego co widze to FPP ma bardzo niski FOV, mam nadzieję, że będzie dało się to zmienić tak na 95.