Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 usunięty z PlayStation Store. Sony ułatwia zwrot gry CD Projekt Red

Cyberpunk 2077 został właśnie usunięty z PlayStation Store. Oznacza to, że do odwołania nie będzie można zakupić gry w cyfrowej wersji na konsole Sony. Japońska korporacja zdecydowała się także zwrócić pieniądze za CP 2077 wszystkim niezadowolonym graczom. By uzyskać refundację za najnowszą grę studia CD Projekt RED, należy przejść na stronę i kliknąć znajdujący się na dole napis „Wpisz się, aby przesłać żądanie”.

Stosowny komunikat wydali również Redzi. W giełdowym oświadczeniu przeczytać można, że decyzja ta została podjęta po konsultacjach spółki z przedstawicielami Sony. Nie wiadomo, kiedy gra wróci do cyfrowej sprzedaży. Jednocześnie warto przy tym zaznaczyć, że Cyberpunk 2077 na konsole PlayStation wciąż dostępny będzie w sklepach w wydaniu pudełkowym.

Grupa dla fanów konsol Sony PlayStation

Wszystkich sympatyków konsol Sony PlayStation zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier PlayStation.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Sony PlayStation, oraz grom i akcesoriom.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.