Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - nowy zapis z rozgrywki oraz mini przegląd aktualnych ofert

CD Projekt RED zapowiedziało, że pod koniec sierpnia zobaczymy nowy gameplay z Cyberpunk 2077. 15-minutowy zapis rozgrywki jest już dostępny w sieci i możecie znaleźć go w rozwinięciu tego wpisu. Znajdziecie tam również aktualne oferty na zakup tej produkcji w przedsprzedaży – zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. 

Premiera Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Gra dostępna będzie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wersja cyfrowa

Cdkeys.com – 174,29 zł
Gog.com – 199 zł
Steam – 199 zł

Wydanie ze steelbookiem

Steelbook #1 

Euro RTV AGD: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,00 zł
Euro RTV AGD: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,00 zł
Euro RTV AGD: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,00 zł
Mediamarkt: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,00 zł
Mediamarkt: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,00 zł
Mediamarkt: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,00 zł

Steelbook #2

Empik.com: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,99 zł
Empik.com: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,99 zł
Empik.com: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,99 zł

Steelbook #3

Cyberpunk.sklep.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,99 zł
Cyberpunk.sklep.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,99 zł
Cyberpunk.sklep.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,99 zł

Steelbook #4

Mediaexpert.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,99 zł
Mediaexpert.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,00 zł
Mediaexpert.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,99 zł

Piąty, niepowiązany design steelbooka dostępny będzie w edycji kolekcjonerkiej gry.

  

Wydanie z brelokiem

Muve

CyberPunk 2077 (PC) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 199,90 zł
CyberPunk 2077 (XOne) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł
CyberPunk 2077 (PS4) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł

Sklep Gry-online

CyberPunk 2077 (PC) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 199,90 zł
CyberPunk 2077 (PS4) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł
CyberPunk 2077 (XOne) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł

Komputronik

CyberPunk 2077 (PC) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 199,90 zł
CyberPunk 2077 (PS4) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł
CyberPunk 2077 (XOne) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł

Edycja kolekcjonerska

Cyberpunk.Sklep.pl

Cyberpunk 2077 (PC) – 749,99 zł
Cyberpunk 2077 (PlayStation 4) – 749,99 zł
Cyberpunk 2077 (Xbox One) – 749,99 zł

Komentarze do "Cyberpunk 2077 – nowy zapis z rozgrywki oraz mini przegląd aktualnych ofert"

 1. nic takiego ciekawego nie było w tych 15 minutach nic na co warto by było tyle czekać, ale ogólnie jest ok

  a sam stilbuk idzie gdzieś dostać?

  1. Dla niektórych było dla innych nie było. Dla mnie? Było kilka ciekawych rzeczy. Pokazali hakowanie ale dla mnie ważniejszy był wywiad po filmiku. Wiele z tych rzeczy już słyszałem ale część nie. Trochę nowych informacji było i czekamy na kolejny materiał i grę.

  2. Sam setting jest ciekawy. Na tyle, że warto czekać na grę. Dbałość o miasto, detale, interesujące frakcje np. voodoo boys, których pierwotne wierzenia wtopiły się idealnie w istotę cyberprzestrzeni.
   Typ rozgrywki nowy dla Redów, więc cudu gameplayowego bym nie oczekiwał, jednak przywiązanie do fabuły mają opanowane na tyle dobrze, że można liczyć na arcyciekawe s-f.

   1. Niekoniecznie, odkąd wiemy że w Cyberpunku 2077 nie będzie płci do wyboru to może być równie dobrze kobietą o „body type – male” i mózgiem i głosem kobiety.

    1. Wiem, slyszalem na gameplayu. Ale dzisiaj nigdy nic nie wiadomo jaką płeć…ups!….jaki typ ciała ma dana osoba. 🙂

    2. W sumie jak miałaby wyglądać kobieta Animalsów, którzy przywiązują wagę do biologicznego rozrostu siły? Przecież nie będzie kruchą modelką niczym Charlize w Aeon Fluxie. Trzeba oddać devsom, że w uszanowanie materiału źródłowego potrafią.

    3. Pewnie tak… Szkoda że nie potrafią uszanować prostego podziału na płeć żeńską i męską. No chyba że tak wymyślił Pondsmith lata temu, wtedy byłoby tak jak mówisz.

    4. Pondsmith odpowiedział takim jak ty, cyt. „Za kogo (bip) WY się uważacie, by mówić MI, czy MOJE dzieło zostało zrobione dobrze, czy nie?”

    5. Ojoj, tą wypowiedź też znam, przeczytaj proszę jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem. Moja wypowiedź dot. CDPR, nie tego co stworzył Pondsmith. 😉

    6. cyt. „No chyba że tak wymyślił Pondsmith lata temu, wtedy byłoby tak jak mówisz” < czyli: hej Ponsdsmith tu icy znawca CP2077 przecież ty nie miałeś wpływu na tą grę, przecież ty tego nie wymyśliłeś. Na co on (pewnie znowu znasz tą wypowiedź): go unckle Bob nad STFU.
     Jeszcze ten warunek który mu stawiasz "lata temu" – aż się znowu ciśnie ten wcześniejszy cytat "za kogo się uważasz".
     Drugi cyt. "Szkoda że nie potrafią uszanować prostego podziału na płeć żeńską i męską." – masz jakiś problem z tym że na początku gry "składa się" swój charakter z różnych część? Że jest preset męski i żeński ciała, i resztę trzeba sobie dobrać?
     Poza tym jak masz określonie "she" (w stosunku do Sasquatch) to czemu masz problem z przyjęciem tego że to ona? Może wywieś tu tęczę i protestuj że to nie jest "ona".

    7. Nigdzie nie napisałem że jestem znawcą Cyberpunka ani 2077 ani 2020. Nie wkem jak autor wymyślił w oryginale, w lażdym razie CDPR wycofał się z wprowadzenia podziału na płeć, co niedawno dopiero ogłosił. Jeśli jesteś znawcą to możesz powiedzieć, zamiast podawać mi nic nje znaczące w odniesieniu do mnie cytaty. Chyba że chcesz mi dopiec nie wiem z jakiego powodu. 😉 Do tęczy mi daleko, więc też nie trafiłeś, jeśli już to redzi zbliżają się w tym kierunku, co mi się nie podoba owszem, takie prawo kogoś kto zamierza/ł kupić tą grę. Poza tym jeśli już, to krytykuję Redsów, w żadnym razie Pondsmitha, za mało wiem o tym uniwersum by krytykować jego dzieło. Krytykować mogę gry w które gram od lat 90′ albo Star Wars których jestem wielkim fanem. Pozdrawiam. 🙂

  1. Wiedźmin 3 nie taki zły, sam właśnie ogrywam. Na początku może byc toporny i grafika też zniechęca, ale jak się wkręci to naprawdę gra 9/10.

   1. Ani grafika (ktora byla bardzo dobra) ani topornosc nie przeszkadzala ale slaby model walki (batman), slaba fabula w glownym watku oraz batman vision ktory wystepuje w kazdym quescie.

    1. Mam te same uwagi, dorzuciłbym do tego jeszcze mocno przeciągający się wątek główny. Nie zmienia to tego że gra świetna.

 2. No nie wiem. Złożoność i mechanizmy wyglądają imponująco i soczyście, ale sam system walki wypada dość kiepsko. Ścieżka hakera wygląda o wiele ciekawiej niż gra mięśniakiem z karabinem i strzelanie do ociężałych wrogów.

 3. Jest jeszcze możliwość zakupu na rosyjskim GOGu z vpn za 115zł. GOG nie ma blokad regionalnych, więc gra aktwuje sie bez problemu. W dodatku 100% pieniędzy idzie do twórców. Ale to jak ktoś lubi kombinować.

   1. ja użyłem tego: www ibvpn com
    Nie potrzeba podawać karty kredytowej do założenia triala i działa z mailem tymczasowym. Wybierz najlepiej Ukrainę w programie a gog otwórz w trybie incognito (w zwykłym trybie musisz oczyścić ciasteczka z gog żeby nie pamiętało europejskich cen – a i na samym dole musisz zmienić cenę na ruble).

   1. Masz rację, 70% z 200 to 140 dla tworców na steamie, więc najlepiej kupić wersję na GOGu, żeby wesprzeć Polaków-rodaków + wersje na Steam, żeby wygodnie zagrać.

    1. A z jakiej racji mamy takie same ceny jak w niemczech i na zachodzie, a nasi wschodni sąsiędzi za pół ceny? Własnie po to jest drm- free i blak blokady regionów na Gogu

    2. akurat to łatwo wytłumaczyć, przez zasraną unie, mymy byc ,,równi” co niemiec czy hiszpan czyli płąć polaczku tyle samo co oni.

    3. A Rosjanie z takiej mają taniej, że tam koncept prawa autorskiego nie istnieje, i gdyby nie tańsze gry, to by piracili i to legalnie. Więc rynek legalnych gier powoli dopiero tam powstaje – ale gry muszą być odpowiednio tańsze. Poza tym 200zł za gierkę (tylko na GOG, żeby móc grać offline z instalatora i żeby twórcy dostali 100%, zapomnij o Steam) to nie jest dużo, jak się zarabia i kupi sobie 1 gierkę na miesiąc. I Unia nie ma z tym nic wspólnego. Prędzej #wielcywydawcy z USA. Dzięki Unii nie mamy droższych gier niż €60. Przeczytaj co nieco zanim się wypowiesz.

    4. ty chyba nie zczaiłęś, przez unie własnie my płącimy 60€, wcześniej u nas produkcje AAA kosztowały ~40€ gdy byliśmy traktowani jak rosjanie jako ci co piracąi sa biedni. Nagle wydawcom przeszło i zaczeli nas doić ,,równo” tak samo ja niemców i cyk płac polaczku 60€. Poza tym na gogu nie dostane dużej części gier AAA. I jak nie musze to nie bede kupowac na gogu tylko dlatego żeby dostali 100%. Kupie na bank za pelną cene na steamie a potem dodatki co prawdopodobnie jest pewne. 100*0<70*200

 4. Grafika zaliczyła solidny downgrade, mechanika walki też nie jest porywająca..
  Mam nadzieję, że tytuł obroni się tym czym Wiedźmin 3 czyli fabułą. Nie ma się co napalać, że to będzia gra tysiąclecia, tylko gra może 9/10

  1. Fabula w wiesku jesli mowimy o glownym watku byla na poziomie skyrima czy bajek disneya – mamy glownego zlego ktory jest brzydki i zly patrz jak morduje ludzi i swoich jedyna motywacja to mordowanie. Dopiero poboczne misje mialy lepiej rozpisana i doroslejsza fabule, ale ze te osoby ktore pisaly te questy opuscily CDP Red nie oczekuje po CP2077 niczego innego niz poziomu borderlandsow czy skyrima w questach i dialogach. Ot action rpg gdzie rpg ogranicza sie do drzewka skillow i statach postaci i opcjonalnej zmiany w quescie dzieki dialogom raz na ruski rok jak to mialo miejsce w nu-deus exach.

   1. Główny wątek jest bolączką większości gier. A co dopiero zadania poboczne. Z drugiej strony, gdyby upraszczać opis, z każdej historii można zrobić banał. Ciągle o ratowaniu świata, przed olbrzymim złem, czasem jakaś historia miłosna. Wątki powtarzające się od wieków.

   2. To w jakiej grze sie broni? W obu falloutach musiales znalezc jakies zelastwo. BG walczyles ze zlym przyrodnim bratem. Itp.

   3. ja rozumiem że fabuła w wiedzminie mogła sie nie podobać ale sprowadzać ją tak nisko do poziomu skyrima? Chyba w3 nie był totalnie dla ciebie

    1. Otwarty świat w miejskich klimatach nie musi oznaczać gry w stylu GTA. Podejrzewam że będzie to gra bardziej w stylu Wiedźmina 3, czyli mnóstwo misji z fabułą (w tym krótkie historyjki poboczne), a cała reszta dookoła to dodatki. Jeśli zna się książki i dwie poprzednie gry to Wiedźmin 3 fabularnie naprawdę miażdży i gra na emocjach. Właśnie trzeci Wiedźmin jest jedną z nielicznych gier, gdzie „oczy mi się spociły” w przynajmniej jednym momencie (pozostałe z takich gier to seria Mass Effect, Life is Strange, To the Moon). No i te wybory w Wiedźminie 3 robiły robotę bo sami kształtowaliśmy jak toczy się historia (nawet jeśli zmiany w wariantach nie były jakieś ogromne), więc faktycznie miało się wrażenie że ma się wpływ na świat. Dlatego też uwielbiam serię Mass Effect. Wprawdzie tam wybory mają wpływ na przebieg fabuły, a nie samo zakończenie, ale w ME grałem dla podróży, a nie dla osiągnięcia celu i postaci które traciło się po drodze czy decyzje które decydowały o losie całych ras robiły robotę.

    2. Ja bym sie cieszyl jakby mozna bylo polatac latajacym autem po duzej mapie i zrobic rozwalke jak to ma miejsce w GTA ale nawet tego leniwy CDP nie zaimplementowal do gry.

    3. Rzuć okiem na Scrapland w takim razie.
     BTW, od samego początku było wiadome, że CP77 to nie jest GTA w przyszłości.

   4. Powiem krótko: nie zesraj się.
    Skoro Wiedźmin 3 miał słabą fabułę, to która gra miała dobrą?

  2. Właśnie Wiedźmin 3 nie bronił się fabułą. Wątek Krwawego Barona powalał z nóg, ale reszta miała co najwyżej kilka ciekawych momentów. Odnoszę wrażenie, że ludzie z automatu mówią o każdej grze która im się podoba, że ma dobrą fabułę. Tak było ze Skyrimem po premierze, tak nadal jest z Gothic 2, i najwyraźniej jeszcze tak będzie przez kilka lat z W3.

  3. Gdzie Ty tam widzisz downgrade to ja nie wiem. Grafika jest równie przeciętna co rok temu. Nie ma nawet czego ciąć.

  1. A ja zamówię w przyszłym miesiącu w media expert ze steelbookiem i zaczynam zbierać na kartę graficzną bo GTX 970 jeszcze daje radę, ale jednak miło byłoby pograć w nowe gry z cieniami lepszymi niż średnie (resztę ustawień daje radę na high-ultra).