«

»

Cyberpunk 2077 – nowy zapis z rozgrywki oraz mini przegląd aktualnych ofert
PCPlaystation 4Xbox One

Cyberpunk 2077 – nowy zapis z rozgrywki oraz mini przegląd aktualnych ofert

CD Projekt RED zapowiedziało, że pod koniec sierpnia zobaczymy nowy gameplay z Cyberpunk 2077. 15-minutowy zapis rozgrywki jest już dostępny w sieci i możecie znaleźć go w rozwinięciu tego wpisu. Znajdziecie tam również aktualne oferty na zakup tej produkcji w przedsprzedaży – zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. 

Premiera Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Gra dostępna będzie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wersja cyfrowa

Cdkeys.com – 174,29 zł
Gog.com – 199 zł
Steam – 199 zł

Wydanie ze steelbookiem

Steelbook #1 

Euro RTV AGD: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,00 zł
Euro RTV AGD: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,00 zł
Euro RTV AGD: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,00 zł
Mediamarkt: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,00 zł
Mediamarkt: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,00 zł
Mediamarkt: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,00 zł

Steelbook #2

Empik.com: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,99 zł
Empik.com: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,99 zł
Empik.com: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,99 zł

Steelbook #3

Cyberpunk.sklep.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,99 zł
Cyberpunk.sklep.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,99 zł
Cyberpunk.sklep.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,99 zł

Steelbook #4

Mediaexpert.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PC) – 199,99 zł
Mediaexpert.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (XONE) – 269,00 zł
Mediaexpert.pl: Cyberpunk 2077 + Steelbook (PS4) – 269,99 zł

Piąty, niepowiązany design steelbooka dostępny będzie w edycji kolekcjonerkiej gry.

  

Wydanie z brelokiem

Muve

CyberPunk 2077 (PC) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 199,90 zł
CyberPunk 2077 (XOne) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł
CyberPunk 2077 (PS4) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł

Sklep Gry-online

CyberPunk 2077 (PC) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 199,90 zł
CyberPunk 2077 (PS4) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł
CyberPunk 2077 (XOne) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł

Komputronik

CyberPunk 2077 (PC) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 199,90 zł
CyberPunk 2077 (PS4) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł
CyberPunk 2077 (XOne) PL + Brelok Pre-order Bonus! – 269,90 zł

Edycja kolekcjonerska

Cyberpunk.Sklep.pl

Cyberpunk 2077 (PC) – 749,99 zł
Cyberpunk 2077 (PlayStation 4) – 749,99 zł
Cyberpunk 2077 (Xbox One) – 749,99 zł

 • nic takiego ciekawego nie było w tych 15 minutach nic na co warto by było tyle czekać, ale ogólnie jest ok

  a sam stilbuk idzie gdzieś dostać?

  • aby kubki i koszulki znalazlem stilbukow nigdzie nie widzę

  • Poszukiwacz

   Dla niektórych było dla innych nie było. Dla mnie? Było kilka ciekawych rzeczy. Pokazali hakowanie ale dla mnie ważniejszy był wywiad po filmiku. Wiele z tych rzeczy już słyszałem ale część nie. Trochę nowych informacji było i czekamy na kolejny materiał i grę.

  • Sam setting jest ciekawy. Na tyle, że warto czekać na grę. Dbałość o miasto, detale, interesujące frakcje np. voodoo boys, których pierwotne wierzenia wtopiły się idealnie w istotę cyberprzestrzeni.
   Typ rozgrywki nowy dla Redów, więc cudu gameplayowego bym nie oczekiwał, jednak przywiązanie do fabuły mają opanowane na tyle dobrze, że można liczyć na arcyciekawe s-f.

 • zabili sasquatcha 🙁

  • Sasquatch jest kobietą.

   • icy

    Niekoniecznie, odkąd wiemy że w Cyberpunku 2077 nie będzie płci do wyboru to może być równie dobrze kobietą o „body type – male” i mózgiem i głosem kobiety.

    • W rozmowie o tym było. Wyraźnie użyto zaimka osobowego she.
     cyberpunk fandom com/wiki/Sasquatch

    • icy

     Wiem, slyszalem na gameplayu. Ale dzisiaj nigdy nic nie wiadomo jaką płeć…ups!….jaki typ ciała ma dana osoba. 🙂

    • W sumie jak miałaby wyglądać kobieta Animalsów, którzy przywiązują wagę do biologicznego rozrostu siły? Przecież nie będzie kruchą modelką niczym Charlize w Aeon Fluxie. Trzeba oddać devsom, że w uszanowanie materiału źródłowego potrafią.

    • icy

     Pewnie tak… Szkoda że nie potrafią uszanować prostego podziału na płeć żeńską i męską. No chyba że tak wymyślił Pondsmith lata temu, wtedy byłoby tak jak mówisz.

    • ale_ale_ale

     Pondsmith odpowiedział takim jak ty, cyt. „Za kogo (bip) WY się uważacie, by mówić MI, czy MOJE dzieło zostało zrobione dobrze, czy nie?”

    • icy

     Ojoj, tą wypowiedź też znam, przeczytaj proszę jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem. Moja wypowiedź dot. CDPR, nie tego co stworzył Pondsmith. 😉

    • ale_ale_ale

     cyt. „No chyba że tak wymyślił Pondsmith lata temu, wtedy byłoby tak jak mówisz” < czyli: hej Ponsdsmith tu icy znawca CP2077 przecież ty nie miałeś wpływu na tą grę, przecież ty tego nie wymyśliłeś. Na co on (pewnie znowu znasz tą wypowiedź): go unckle Bob nad STFU.
     Jeszcze ten warunek który mu stawiasz "lata temu" – aż się znowu ciśnie ten wcześniejszy cytat "za kogo się uważasz".
     Drugi cyt. "Szkoda że nie potrafią uszanować prostego podziału na płeć żeńską i męską." – masz jakiś problem z tym że na początku gry "składa się" swój charakter z różnych część? Że jest preset męski i żeński ciała, i resztę trzeba sobie dobrać?
     Poza tym jak masz określonie "she" (w stosunku do Sasquatch) to czemu masz problem z przyjęciem tego że to ona? Może wywieś tu tęczę i protestuj że to nie jest "ona".

    • icy

     Nigdzie nie napisałem że jestem znawcą Cyberpunka ani 2077 ani 2020. Nie wkem jak autor wymyślił w oryginale, w lażdym razie CDPR wycofał się z wprowadzenia podziału na płeć, co niedawno dopiero ogłosił. Jeśli jesteś znawcą to możesz powiedzieć, zamiast podawać mi nic nje znaczące w odniesieniu do mnie cytaty. Chyba że chcesz mi dopiec nie wiem z jakiego powodu. 😉 Do tęczy mi daleko, więc też nie trafiłeś, jeśli już to redzi zbliżają się w tym kierunku, co mi się nie podoba owszem, takie prawo kogoś kto zamierza/ł kupić tą grę. Poza tym jeśli już, to krytykuję Redsów, w żadnym razie Pondsmitha, za mało wiem o tym uniwersum by krytykować jego dzieło. Krytykować mogę gry w które gram od lat 90′ albo Star Wars których jestem wielkim fanem. Pozdrawiam. 🙂

 • Nadal trwa wywiad z devami na profilu youtube IGN.

 • Piotr Znamirowski

  Oby było ciekawsze od wiedźmina.

  • Wiedźmin 3 nie taki zły, sam właśnie ogrywam. Na początku może byc toporny i grafika też zniechęca, ale jak się wkręci to naprawdę gra 9/10.

   • Dregomz

    Ani grafika (ktora byla bardzo dobra) ani topornosc nie przeszkadzala ale slaby model walki (batman), slaba fabula w glownym watku oraz batman vision ktory wystepuje w kazdym quescie.

    • Mam te same uwagi, dorzuciłbym do tego jeszcze mocno przeciągający się wątek główny. Nie zmienia to tego że gra świetna.

    • Grafika w 2015 na pewno nie przeszkadzała, ale w 2019 trzeba się trochę pobawić modami, żeby to jakoś wyglądało.

 • No nie wiem. Złożoność i mechanizmy wyglądają imponująco i soczyście, ale sam system walki wypada dość kiepsko. Ścieżka hakera wygląda o wiele ciekawiej niż gra mięśniakiem z karabinem i strzelanie do ociężałych wrogów.

 • Jest jeszcze możliwość zakupu na rosyjskim GOGu z vpn za 115zł. GOG nie ma blokad regionalnych, więc gra aktwuje sie bez problemu. W dodatku 100% pieniędzy idzie do twórców. Ale to jak ktoś lubi kombinować.

  • dzięki za info tym oto sposobem Cyberpunk pojawił się w mojej bibliotece gog 🙂 z revoluta zjadło mi nie całe 119 zł

  • damian030306

   Jakiego vpn polecacie, żeby mi danych karty nie ściągnęli?

   • Cyberghost VPN weź triala na 1 dzień (bez karty kredytowej, sam email) i wybierz ukraiński serwer.

   • ja użyłem tego: www ibvpn com
    Nie potrzeba podawać karty kredytowej do założenia triala i działa z mailem tymczasowym. Wybierz najlepiej Ukrainę w programie a gog otwórz w trybie incognito (w zwykłym trybie musisz oczyścić ciasteczka z gog żeby nie pamiętało europejskich cen – a i na samym dole musisz zmienić cenę na ruble).

  • A to jeszcze przy naszej polskiej grze sidipi bedziemy oszukiwać VPN! Wstyd!

   • Masz rację, 70% z 200 to 140 dla tworców na steamie, więc najlepiej kupić wersję na GOGu, żeby wesprzeć Polaków-rodaków + wersje na Steam, żeby wygodnie zagrać.

    • Ja kupie tylko na steam, wystarczy że wiedzmina 3 kupilem 2 razy

   • No tak samo można powiedzieć w drugą stronę. Polskie sidipi nam daje wyższą cenę niż Rosjanom.

    • domyśl sie z jakiej racji ruski mają taniej hmm?

    • A z jakiej racji mamy takie same ceny jak w niemczech i na zachodzie, a nasi wschodni sąsiędzi za pół ceny? Własnie po to jest drm- free i blak blokady regionów na Gogu

    • akurat to łatwo wytłumaczyć, przez zasraną unie, mymy byc ,,równi” co niemiec czy hiszpan czyli płąć polaczku tyle samo co oni.

    • DoubleDecker33

     A Rosjanie z takiej mają taniej, że tam koncept prawa autorskiego nie istnieje, i gdyby nie tańsze gry, to by piracili i to legalnie. Więc rynek legalnych gier powoli dopiero tam powstaje – ale gry muszą być odpowiednio tańsze. Poza tym 200zł za gierkę (tylko na GOG, żeby móc grać offline z instalatora i żeby twórcy dostali 100%, zapomnij o Steam) to nie jest dużo, jak się zarabia i kupi sobie 1 gierkę na miesiąc. I Unia nie ma z tym nic wspólnego. Prędzej #wielcywydawcy z USA. Dzięki Unii nie mamy droższych gier niż €60. Przeczytaj co nieco zanim się wypowiesz.

    • ty chyba nie zczaiłęś, przez unie własnie my płącimy 60€, wcześniej u nas produkcje AAA kosztowały ~40€ gdy byliśmy traktowani jak rosjanie jako ci co piracąi sa biedni. Nagle wydawcom przeszło i zaczeli nas doić ,,równo” tak samo ja niemców i cyk płac polaczku 60€. Poza tym na gogu nie dostane dużej części gier AAA. I jak nie musze to nie bede kupowac na gogu tylko dlatego żeby dostali 100%. Kupie na bank za pelną cene na steamie a potem dodatki co prawdopodobnie jest pewne. 100*0<70*200

 • Kolekcjonerki są drm free ? czy to zakazane pytanie.

  • Klucz GOG

  • Kordas

   Tak, wszystkie wersje pudełkowe są DRM-free.

  • Nie, kurłą epic gej store

 • Grafika zaliczyła solidny downgrade, mechanika walki też nie jest porywająca..
  Mam nadzieję, że tytuł obroni się tym czym Wiedźmin 3 czyli fabułą. Nie ma się co napalać, że to będzia gra tysiąclecia, tylko gra może 9/10

  • Dregomz

   Fabula w wiesku jesli mowimy o glownym watku byla na poziomie skyrima czy bajek disneya – mamy glownego zlego ktory jest brzydki i zly patrz jak morduje ludzi i swoich jedyna motywacja to mordowanie. Dopiero poboczne misje mialy lepiej rozpisana i doroslejsza fabule, ale ze te osoby ktore pisaly te questy opuscily CDP Red nie oczekuje po CP2077 niczego innego niz poziomu borderlandsow czy skyrima w questach i dialogach. Ot action rpg gdzie rpg ogranicza sie do drzewka skillow i statach postaci i opcjonalnej zmiany w quescie dzieki dialogom raz na ruski rok jak to mialo miejsce w nu-deus exach.

   • Główny wątek jest bolączką większości gier. A co dopiero zadania poboczne. Z drugiej strony, gdyby upraszczać opis, z każdej historii można zrobić banał. Ciągle o ratowaniu świata, przed olbrzymim złem, czasem jakaś historia miłosna. Wątki powtarzające się od wieków.

   • komio

    To w jakiej grze sie broni? W obu falloutach musiales znalezc jakies zelastwo. BG walczyles ze zlym przyrodnim bratem. Itp.

   • ja rozumiem że fabuła w wiedzminie mogła sie nie podobać ale sprowadzać ją tak nisko do poziomu skyrima? Chyba w3 nie był totalnie dla ciebie

   • Ja po prostu oczekuję takiego GTA w przyszłości, fabuła nie musi być tu przesadnie dojrzała.

    • Otwarty świat w miejskich klimatach nie musi oznaczać gry w stylu GTA. Podejrzewam że będzie to gra bardziej w stylu Wiedźmina 3, czyli mnóstwo misji z fabułą (w tym krótkie historyjki poboczne), a cała reszta dookoła to dodatki. Jeśli zna się książki i dwie poprzednie gry to Wiedźmin 3 fabularnie naprawdę miażdży i gra na emocjach. Właśnie trzeci Wiedźmin jest jedną z nielicznych gier, gdzie „oczy mi się spociły” w przynajmniej jednym momencie (pozostałe z takich gier to seria Mass Effect, Life is Strange, To the Moon). No i te wybory w Wiedźminie 3 robiły robotę bo sami kształtowaliśmy jak toczy się historia (nawet jeśli zmiany w wariantach nie były jakieś ogromne), więc faktycznie miało się wrażenie że ma się wpływ na świat. Dlatego też uwielbiam serię Mass Effect. Wprawdzie tam wybory mają wpływ na przebieg fabuły, a nie samo zakończenie, ale w ME grałem dla podróży, a nie dla osiągnięcia celu i postaci które traciło się po drodze czy decyzje które decydowały o losie całych ras robiły robotę.

    • Dregomz

     Ja bym sie cieszyl jakby mozna bylo polatac latajacym autem po duzej mapie i zrobic rozwalke jak to ma miejsce w GTA ale nawet tego leniwy CDP nie zaimplementowal do gry.

    • Grimmer

     Rzuć okiem na Scrapland w takim razie.
     BTW, od samego początku było wiadome, że CP77 to nie jest GTA w przyszłości.

    • icy

     Nie, nie chcę widzieć kolejnego GTA po tym jak Rockstar mi go obrzydził w trybie Online.

   • KoiZUg6gY8

    Powiem krótko: nie zesraj się.
    Skoro Wiedźmin 3 miał słabą fabułę, to która gra miała dobrą?

  • Właśnie Wiedźmin 3 nie bronił się fabułą. Wątek Krwawego Barona powalał z nóg, ale reszta miała co najwyżej kilka ciekawych momentów. Odnoszę wrażenie, że ludzie z automatu mówią o każdej grze która im się podoba, że ma dobrą fabułę. Tak było ze Skyrimem po premierze, tak nadal jest z Gothic 2, i najwyraźniej jeszcze tak będzie przez kilka lat z W3.

   • vaazon

    whatever you say buddy

  • stark2991

   Gdzie Ty tam widzisz downgrade to ja nie wiem. Grafika jest równie przeciętna co rok temu. Nie ma nawet czego ciąć.

 • W skrócie to nie żałuję, że nie zamówiłem preorderu, a nawet wręcz odwrotnie.

  • A ja zamówię w przyszłym miesiącu w media expert ze steelbookiem i zaczynam zbierać na kartę graficzną bo GTX 970 jeszcze daje radę, ale jednak miło byłoby pograć w nowe gry z cieniami lepszymi niż średnie (resztę ustawień daje radę na high-ultra).

 • Serio, nikt?
  No to moja kolej… ekhem…
  Remember, no preorders!