Crash Bandicoot 4 na Steam

Crash Bandicoot 4 zmierza na Steam? Poznaliśmy potencjalną datę premiery! (akt.)

Twórcy z Toys for Bob bardzo kreatywnie podeszli do zapowiedzi Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Steam. Jak podaje serwis Gematsu, Activision wysłało do wielu influencerów (m.in. do Canadian Guy Eh) pudełko pizzy o jakże wymownej nazwie “Aku Aku’s Steam-In Pizza Shack”. Dodatkowo zawiera ono paragon z dość jednoznaczną informacją “Crash Bandicoot 4: It’s About Time is coming to Steam October 18th”. Oznacza to, że premiera Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na Steam jest już za pasem. Gra powinna zadebiutować na platformie Valve 18 października 2022 roku!

Crash Bandicoot 4 na Steam! Mamy oficjalne potwierdzenie!

Mamy to! Przypuszczenia okazały się prawdziwe. Crash Bandicoot 4: It’s About Time otrzymał swoją kartę na Steam. Gra zadebiutuje dokładnie 18 października 2022 r. Wciąż jednak nie poznaliśmy ceny, w której tytuł Activision/Blizzard oferowany będzie na platformie Valve.


Zapowiedź nowej odsłony serii Crash Bandicoot!

Nie jest to jednak jedyna wiadomość od studia Toys for Bob. Na dole paragonu znajduje się kolejna wskazówka o treści: „Hungry for more? Try out our new Wumpa Pizza for $12.08!”. Wiele osób upatruje w tym zakodowanej daty. Chodzi o 8 grudnia, czyli… dzień na który zaplanowaną tegoroczną galę The Game Awards 2022. Czyżby Activision szykowało się do zapowiedzi nowej odsłony serii Crash Bandicoot? Przekonamy się już w grudniu!

Źródło: Gematsu i Canadian Guy Eh


Gdzie kupić tanio Crash Bandicoot 4: It’s About Time na PC?

Gra Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PC dostępna jest jedynie na platformie Battle.net. Tytuł ten możecie zakupić aktualnie w promocji z 25% zniżki za 145,73 zł! Cena Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Steam nie jest jeszcze znana.Łowcy, graliście już w Crash Bandicoot 4: It’s About Time? Jak oceniacie poziom trudności tej odsłony – dla mnie znacznie trudniejsza niż odświeżona trylogia ;–) Czekacie na kolejną część serii? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.