Promocje na C2077

CD Projekt Red przeprasza za działanie Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 i Xbox One i umożliwia zwrot zakupionej kopii gry

CD Projekt Red zdecydowało się odpowiedzieć na krytykę Cyberpunk 2077. Na profilach społecznościowych firmy pojawił się komunikat, w którym zarząd spółki przeprosił niezadowolonych z jakości produkcji odbiorców. Poznaliśmy także plan naprawczy Cyberpunk 2077 na najbliższe miesiące.

Dwa duże patche pojawią się odpowiednio w styczniu i lutym. Poprawią one „większość istotnych błędów”, z którymi borykają się gracze na PS4 i XOne. Twórcy zdają sobie jednak sprawę z tego, że Cyberpunk 2077 na Xbox One i PlayStation 4 nie będzie działał tak, jak na PC i next-genach. Z tego powodu posiadaczom starszej generacji konsol została udostępniona możliwość zwrotu gry. Akceptowane mają być reklamacje zarówno cyfrowych, jak i pudełkowych kopii Cyberpunk 2077. W razie pojawienia się problemów, w najbliższym tygodniu pracownicy CDPR będą do dyspozycji klientów pod specjalnie w tym celu stworzonym adresem e-mail.

Pełną treść komunikatu od CD Projekt Red znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.