Capcom Showcase 2023 dołącza do listy konferencji, które zobaczymy zamiast E3 2023

Najbliższy weekend będzie niezwykle interesujący dla każdego fana gier. A lista konferencji, które zobaczymy w zastępstwie za E3 2023 stale rośnie! Dziś do rozpiski dołączył Capcom Showcase 2023. Japoński deweloper, znany m.in. z serii Resident Evil, Monster Hunter, Street Fighter czy też Devil May Cry zaprezentuje nam swoje gry o północy z 12 na 13 czerwca.

Z udostępnionych informacji wynika, że transmisja trwać będzie 36 minut i w jej trakcie zobaczymy wiele nowych materiałów z nadchodzących produkcji Japończyków. Na razie nie poznaliśmy szczegółów wydarzenia, niemniej spodziewamy się ujrzeć trailery i gameplaye z takich tytułów, jak Ghost Trick: Phantom Detective, Exoprimal oraz Pragmata. Istnieje duża szansa, że deweloper skorzysta z okazji, by powiedzieć nam coś więcej o Dragon’s Dogma II.

Firma planuje w ten sposób świętować 40-lecie istnienia, więc, kto wie, być może Capcom Showcase 2023 przyniesie nam też jakąś mocną niespodziankę…


Łowcy, jaka gra Capcom najbardziej przypadła wam do gustu? Zapowiedź kontynuacji, której z serii, ucieszyłaby Was najbardziej?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.