Blade Runner: Enhanced Edition na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch! Kultowa gra wreszcie na konsolach (akt.)

Firma Nightdive Studios odświeżyła kolejną kultową grę. Premiera Blade Runner: Enhanced Edition, remastera przygodówki z 1997 roku, odbędzie się już jutro. Dzięki nowemu wydaniu tytuł pojawi się po raz pierwszy na konsolach.

Premiera Blade Runner: Enhanced Edition na PC i konsolach

Karty produktu pojawiły się w oficjalnych sklepach na wszystkich platformach. Blade Runner: Enhanced Edition zadebiutuje na PC, konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch już jutro – 23 czerwca.

Aktualizacja

Blade Runner: Enhanced Edition jest już dostępne do kupienia na konsolach.

Zmiany wprowadzone w Blade Runner: Enhanced Edition

Nightdive Studios znane jest przede wszystkim z dostosowywania starszych, lekko zapomnianych gier do nowych standardów. Firma ma na swoim koncie remaster Quake’a, Blood: Fresh Supply, Shadow Man Remastered oraz dwóch pierwszych części serii Turok.

Rozszerzone wydanie Blade Runner zagwarantuje m.in. zrekonstruowane przerywniki filmowe, które będą wyświetlane w 60 kl/s, zamiast 15. Ehanced Edition zostanie dostosowany do dzisiejszych wyświetlaczy – tytuł będzie dostępny w formacie HD z Anti Aliasingiem oraz filtrowaniem anizotropowym. W Blade Runner zagramy po raz pierwszy przy użyciu kontrolera. Nightdive zadbało także o mniejsze usprawnienia, takie jak rozbudowany system podpowiedzi.

Więcej informacji znaleźć można na steamowej karcie gry.


Gdzie kupić pierwsze wydanie Blade Runner na PC

Do tej pory Blade Runner był dostępny wyłącznie w sklepie GOG.com. Jeśli interesuje Was pierwsze, oryginalne wydanie gry, możecie je nadal zakupić w cenie 34,99 zł:

Produkcja pojawia się regularnie na promocjach, gdzie ostatnio była dostępna za jedyne 23,39 zł. Historię cen pecetowych gier możecie sprawdzać dzięki stronie GG.Deals.


Łowcy, zamierzacie powrócić do nocnego Los Angeles Anno 2019? Macie sentyment do tej kultowej przygodówki, czy też nigdy nie mieliście z pecetowym Blade Runnerem styczności? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach. 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.