Avatar: Frontiers of Pandora, Rocksmith+, Mario + Rabbids: Sparks of Hope - podsumowanie Ubisoft Forward (E3 2021)

Po roku przerwy powróciło E3 2021, a pierwsza duża konferencja w ramach tegorocznej odsłony targów, czyli Ubisoft Forward, dobiegła końca. Wydawca przede wszystkim przedstawił to czego większość widzów się spodziewała, choć nie zabrakło też pewnych niespodzianek! Warto wspomnieć tu chociażby o Mario + Rabbids: Sparks of Hope, które wyciekło na kilka godzin przed samym eventem czy oczywiście Avatar: Frontiers of Pandora. Całkiem nieźle prezentuje się również kooperacyjne Rainbow Six: Extraction, które niedawno zmieniło swój podtytuł z kojarzącego się niezbyt dobrze Quarantine.

Wiemy, że nie wszyscy z Was mieli okazję oglądać event na bieżąco, dlatego też przygotowaliśmy dla was jego podsumowanie ze wszystkimi zwiastunami. Znajdziecie je w rozwinięciu tego wpisu. Zapraszamy do lektury 😊

Ubisoft Forward na E3 2021 – zwiastuny i zapowiedzi

Rainbow Six: Extraction

Dawne Quarantine to teraz Rainbow Six: Extraction. Kilka dni przed E3 zaprezentowano zwiastun CGI, a na samym evencie pokazano kolejny trailer oraz materiał z rozgrywki. Kooperacyjne zmagania ze zmutowanymi wrogami wyglądają naprawdę efektownie, a możliwość ulepszania operatorów i zdobywania coraz lepszego sprzętu ma zapewnić rozgrywkę na długie godziny. Premiera już 16 września tego roku!

Rocksmith+

Popularna aplikacja do nauki gry na gitarze powróci w tym roku z nową wersją. Rocksmith+ ma zaoferować jeszcze więcej piosenek oraz mnóstwo opcji, które pozwolą dostosować poziom trudności do własnych umiejętności, potrzeb i oczekiwań. Zainteresowani mogą już teraz zapisać się do udziału w zamkniętych beta-testach.

Raiders Republic

Mogło wydawać się, że twórcy i wydawca zapomnieli o tej grze, ale jednak nie! Raiders Republic nadal powstaje i na E3 2021 zobaczyliśmy kolejny materiał z tej produkcji. Pokazuje on sporty, w jakich będziemy mogli wziąć udział, a także opcje sieciowe i społecznościowe. Narrator obiecał też, że tytuł ten będzie miał mnóstwo atrakcji do zaoferowania. Na premierę nie trzeba będzie długo czekać, bo zaplanowano ją na 2 września!

Just Dance 2022

Czym byłaby konferencja Ubisoftu na E3 bez kolejnej odsłony tanecznej serii? 😉 Just Dance 2022 to 40 zupełnie nowych piosenek, które mają poderwać graczy z kanap i zachęcić ich do ruchu. Wśród nich znajdzie się m.in. „Nails, Hair, Hips, Heels”, a autor tego utworu, Todrick Hall, pojawił się w zwiastunie.

Assassin’s Creed: Valhalla

Eivor jeszcze tego lata trafi do Francji. Nadchodzący dodatek Oblężenie Paryża ma wprowadzić m.in. kolejnych wrogów do pokonania i umiejętności oraz bronie do wykorzystania. Zapowiedziano też misje, które dadzą sporo swobody w wyborze drogi do celu. Jesienią zadebiutuje zaś kolejne Discovery Tour i ten edukacyjny moduł dostępny będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy Assassin’s Creed: Valhalla. Na koniec dodano, że gra będzie wspierana dodatkami również w roku 2022.

Far Cry 6

Ta seria zasłynęła przede wszystkim ze względu na niezwykle charyzmatycznych, zapadających w pamięć złoczyńców, a w tym roku dołączy do nich kolejny, Anton Castillo, w którego wcieli się Giancarlo Esposito. Nic więc dziwnego, że najnowszy zwiastun Far Cry 6 skupia się właśnie na postaci antagonisty, z którym zmierzą się gracze. Ujawniono również, że w przepustce sezonowej znajdą się dodatki, w których wcielimy się w… czarne charaktery z poprzednich odsłon serii!

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Nietypowy crossover z 2018 roku doczeka się kontynuacji! W Mario + Rabbids: Sparks of Hope gracze ponownie mogą spodziewać się taktycznej, turowej rozgrywki oraz bohaterów z dwóch zupełnie różnych światów. Tym razem trafimy jednak…. w kosmos! Nie zabraknie też nowych postaci z uniwersum Mario, takich jak Rosalina czy Luma.

Avatar: Frontiers of Pandora

Na sam koniec zostawiono zdecydowanie największą niespodziankę! Avatar: Frontiers of Pandora to gra na podstawie hitu Jamesa Camerona z 2009 roku. Zaprezentowano jedynie efektowny zwiastun CGI, ale na więcej informacji prawdopodobnie nie będziemy musieli czekać, bo premiera już w 2022 roku!


Łowcy, która z zapowiedzi Ubisoftu na E3 2021 najbardziej przypadła Wam do gustu? 😊

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.