Promocja na Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla - nieoficjalny gameplay oraz aktualne promocje na PC

W Internecie pojawił się gameplay Assassin’s Creed Valhalla. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z wyciekiem zapisu z rozgrywki, jaki ma zostać zaprezentowany podczas Ubisoft Forward.

Na 30-minutowym gameplay’u Assassin’s Creed Valhalla możemy zobaczyć, że interfejs gry będzie bardzo zbliżony do tego, który znamy z Assassin’s Creed Origins i Assassin’s Creed Odyssey. Podobnie wyglądać będzie również panel ekwipunku postaci. Zmiany dotknęły natomiast drzewko umiejętności, które jest teraz dużo bardziej rozbudowane. Zdecydowanie najciekawszym momentem materiału jest jego „środkowa część”, w której dochodzi do szturmu Wikingów na Saską twierdzę. Atak rozpoczyna się efektownym desantem na brzeg, po którym dochodzi do sforsowania bram i walk wewnątrz zamku. Całość gameplay’u Assassin’s Creed Valhalla kończy się walką z potężnym bossem.


Promocje na Assassin’s Creed Valhalla na PC w dystrybucji cyfrowej


Łowcy, jak podoba Wam się gameplay najnowszej części kultowego cyklu Ubisoftu – Assassin’s Creed: Valhalla? Czy uważacie, że nordyckie klimaty będą dobrym tłem dla gry? Dajcie znać, co sądzicie o ewolucji, jaką przez lata przeszła seria Assassin’s Creed! 🙂

Źródło: tweet Warrio64

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.