Promocja na Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla i Gears Tactics zadebiutują w dniu premiery Xbox Series X. Darmowe ulepszenie Watch Dogs: Legion

Zaplanowana na 17 listopada data premiery Assassin’s Creed Valhalla uległa zmianie. Gra pojawi się na rynku tydzień wcześniej, dokładnie 10 listopada, czyli w dzień, w którym zadebiutują Xbox Series X oraz Xbox Series S. Wersja na konsole nowej generacji posiadała będzie ulepszoną oprawę graficzną. Wiadomo także, że Xbox Series X uruchomi najnowszą część Assassin’s Creed w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K.

To nie jedyna produkcja, która pojawi się na konsolach Microsoftu w dniu ich debiutu. Ubisoft poinformował fanów, że planowany na 29 października Watch Dogs: Legion już 10 listopada otrzyma darmowe ulepszenie do wersji przeznaczonej na konsole nowej generacji.

Swoje trzy grosze dorzucił również Microsoft, zapowiadając, że wtedy też na konsolach pojawi się, dostępne dotychczas wyłącznie na PC, Gears Tactics.

Kolejne gry zapowiedziane na premierę Xbox Series X

10 listopada na nowej konsoli Microsoftu zadebiutują także Tetris Effect: Connected oraz ulepszona wersja DiRT 5.

Źródła: Twitter Assassin’s Creed, Twitter Ubisoft Polska, Twitter Gears of War, The Gamer


Łowcy, jaką grę uruchomicie na swoich Xboksach jako pierwszą? Czy będzie to Assassin’s Creed Valhalla? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.